Interesuje mnie

Finansowanie zakupu mieszkania, domu

Kredyt hipoteczny bez historii kredytowej. Czy to możliwe? 3828

Kredyt hipoteczny bez historii kredytowej. Czy to możliwe?

Osoby unikające zobowiązań kredytowych żyją często w przeświadczeniu, że zawsze w razie kryzysu mogą liczyć na preferencyjne i łagodne traktowanie przez banki. Wiele osób nie zdaje sobie jednak sprawy, że pozytywna historia kredytowa może mieć bardzo duży wpływ na udzielenie zobowiązań finansowych.

ogólnopolskie | Dodane: 02.03.2017 | Autor: Iwona Gebauer

Na nieruchomosci.com.pl prezentujemy kategorię Finanse czyli artykuły merytoryczne i poradniki związane z finansowaniem kupna lub wynajmu nieruchomości.
Znaleźć u nas można teksty pisane przez osoby doświadczone w tematyce mieszkań na sprzedaż, a także innych związanych z finansami na rynku nieruchomości.
Wiemy, że każdy kto szuka mieszkania, domu, apartamentu czy innej nieruchomości na sprzedaż ma ogromną ilość obowiązków na głowie. Tematyka finansów jest jednym z ważniejszych, ale również bardzo trudnym, który stoi na drodze do kupna wymarzonego mieszkania. Nawet Ci, który dysponują sporym kapitałem muszą rozważnie nim dysponować. Inni decydują się na inne metody finansowania, często są nimi kredyty hipoteczne i inne pożyczki.
Na szczęście istnieje również możliwość skorzystania z programu rządowego Mieszkanie na Swoim, który umożliwia w wielu przypadkach atrakcyjne kwoty dofinansowania do kupna swojego pierwszego mieszkania czy domu.
O tych wszystkich tematach można się dowiedzieć z artykułów w dziale Finanse na nieruchomosci.com.pl. Mamy nadzieję, że będą one ciekawymi i przydatnymi poradami dla każdego kto planuje zmierzyć się z kupnem mieszkania czy innej nieruchomości czy to z rynku pierwotnego, czy wtórnego.