Interesuje mnie

Porady - mieszkania i domy na sprzedaż

Jak zmienia się komunikacja Fabrycznej? 4091

Jak zmienia się komunikacja Fabrycznej?

Fabryczna – największa ze wszystkich pięciu wrocławskich dzielnic – zajmuje obszar prawie 120 km2, a w jej skład wchodzą następujące osiedla: Gajowice, Gądów Mały, Grabiszyn-Grabiszynek, Jarnołtów, Jerzmanowo, Kozanów, Kuźniki, Leśnica, Marszowice, Maślice, Mokra, Muchobór Wielki i Mały, Nowy Dwór, Oporów, Pilczyce, Popowice, Pracze Odrzańskie, Ratyń, Stabłowice, Strachowice, Złotniki i Żerniki. Ciągnie się z północy na południe i wszerz, więc komunikacja w jej obrębie powinna być na tyle sprawna, by móc bez większych problemów przejechać z jednej części miasta do drugiej. A jak naprawdę kształtuje się sytuacja?

dolnośląskie | Dodane: 07.05.2018 | Autor: zespół red. KMiD

Porady w dziale Artykuły na nieruchomosci.com.pl to bardzo przydatne miejsce dla każdego kto zastanawia się nad wyborem mieszkania, chce podpisać umowę z deweloperem czy wyremontować kupioną nieruchomość z rynku wtórnego. Prezentujemy tutaj wybrane, sprawdzone rady, dzięki którym osoba, która chce kupić mieszkanie, dom, apartament czy inną nieruchomość, łatwiej przejdzie przez skomplikowany proces – od wyboru konkretnej oferty, aż po wprowadzenie się do wymarzonego miejsca.
Mamy artykuły takie jak: poradniki wyboru wymarzonego domu, rady związane z podpisywaniem umów z deweloperem czy właścicielem mieszkania, teksty dotyczące kontaktów z biurem nieruchomości, remontów, wyboru sposobu finansowania i kredytu hipotecznego, jak również odbioru kupionej nieruchomości.
Liczymy, że dzięki naszym tekstom pisanym przez profesjonalistów lub osoby doświadczone w temacie kupna lub wynajmu nieruchomości, każdemu uda się z naszą pomocą zakupić takie mieszkanie, z którego będzie zadowolony przez wiele lat.