Interesuje mnie

Porady - mieszkania i domy na sprzedaż

Krzyki – prestiżowy adres 3952

Krzyki – prestiżowy adres

Z raportu KPMG – międzynarodowej firmy audytorsko-doradczej – wynika, że w Polsce mieszka ponad milion osób zamożnych i bogatych, których roczny dochód przekracza 85 tys. zł brutto. Wiele z nich mieszka we Wrocławiu albo bywa tu w celach biznesowych czy też turystycznych. Dla nich właśnie powstają luksusowe inwestycje w prestiżowej lokalizacji.

dolnośląskie | Dodane: 17.08.2017 | Autor: zespół redakcyjny KMiD

Porady w dziale Artykuły na nieruchomosci.com.pl to bardzo przydatne miejsce dla każdego kto zastanawia się nad wyborem mieszkania, chce podpisać umowę z deweloperem czy wyremontować kupioną nieruchomość z rynku wtórnego. Prezentujemy tutaj wybrane, sprawdzone rady, dzięki którym osoba, która chce kupić mieszkanie, dom, apartament czy inną nieruchomość, łatwiej przejdzie przez skomplikowany proces – od wyboru konkretnej oferty, aż po wprowadzenie się do wymarzonego miejsca.
Mamy artykuły takie jak: poradniki wyboru wymarzonego domu, rady związane z podpisywaniem umów z deweloperem czy właścicielem mieszkania, teksty dotyczące kontaktów z biurem nieruchomości, remontów, wyboru sposobu finansowania i kredytu hipotecznego, jak również odbioru kupionej nieruchomości.
Liczymy, że dzięki naszym tekstom pisanym przez profesjonalistów lub osoby doświadczone w temacie kupna lub wynajmu nieruchomości, każdemu uda się z naszą pomocą zakupić takie mieszkanie, z którego będzie zadowolony przez wiele lat.