Interesuje mnie

Porady - mieszkania i domy na sprzedaż

Czy domy hybrydowe są przyszłością rynku nieruchomości? 3845

Czy domy hybrydowe są przyszłością rynku nieruchomości?

Zgodnie z unijną dyrektywą od 2021 roku wszystkie nowe budynki będą musiały charakteryzować się niemal zerowym zużyciem energii. Oznacza to, że wszyscy myślący o zakupie czy budowie własnego lokum będą musieli pamiętać o innowacyjnych technologiach. Znane są nam już rozwiązania typu smart-home, są one już praktycznie standardem w każdej inwestycji deweloperskiej. Budownictwo jednak ciągle idzie naprzód i jedną z nowości na tym rynku są domy hybrydowe. Czym się charakteryzują?

ogólnopolskie | Dodane: 19.03.2017 | Autor: Iwona Gebauer

Porady w dziale Artykuły na nieruchomosci.com.pl to bardzo przydatne miejsce dla każdego kto zastanawia się nad wyborem mieszkania, chce podpisać umowę z deweloperem czy wyremontować kupioną nieruchomość z rynku wtórnego. Prezentujemy tutaj wybrane, sprawdzone rady, dzięki którym osoba, która chce kupić mieszkanie, dom, apartament czy inną nieruchomość, łatwiej przejdzie przez skomplikowany proces – od wyboru konkretnej oferty, aż po wprowadzenie się do wymarzonego miejsca.
Mamy artykuły takie jak: poradniki wyboru wymarzonego domu, rady związane z podpisywaniem umów z deweloperem czy właścicielem mieszkania, teksty dotyczące kontaktów z biurem nieruchomości, remontów, wyboru sposobu finansowania i kredytu hipotecznego, jak również odbioru kupionej nieruchomości.
Liczymy, że dzięki naszym tekstom pisanym przez profesjonalistów lub osoby doświadczone w temacie kupna lub wynajmu nieruchomości, każdemu uda się z naszą pomocą zakupić takie mieszkanie, z którego będzie zadowolony przez wiele lat.