Interesuje mnie

GOTOWE DOMY WOLNOSTOJĄCE - Wrocław/Kryniczno - Bud. A - SPRZEDANY - Domy Kryniczno

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Dom
Numer oferty: A
Liczba pokoi: 5
Liczba kondygnacji: 2
Powierzchnia całkowita: 112,00 m2
Termin oddania: 15/08/2017

Typ budynku: Domy jednorodzinne wolnostojące , dwupoziomowe.
Materiał budynku: Pustak ceramiczny.
Dach: Dach dwuspadowy, konstrukcja drewniana.
Okna: PCV, marki VEKA, kolor antracyt. Na piętrze również drewniane okna połaciowe.
Łazienka: Dwie łazienki - po jednej na poziom. Wyposażone w przyłącza do wanny, umywalki, WC, zawór czerpalny do pralki automatycznej, odpływ z pralki
Kuchnia: W aneksie lub osobna, przyłącze wody do zlewozmywaka i zmywarki, przyłącze odpływu ze zlewozmywaka i zmywarki
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: zakończona
Powierzchnia działki: 297.00

Inwestor Gruntowy Sp. z o.o. 690
888- ... Zobacz numer telefonu

Zapytaj o szczegóły oferty!

Wizytówka dewelopera Wszystkie oferty dewelopera http://www.domwolnostojacy...

Opis inwestycji

DOM WOLNOSTOJĄCY JEDNORODZINNY - BUDYNEK B - WYKONANA ZABUDOWA ANTRESOLI

 

Oferujemy na sprzedaż gotowe domy wolnostojące jednorodzinne o powierzchni 112 m2 oraz domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 80 m2! Jedna z najtańszych ofert domów na wrocławskim rynku nieruchomości. Standard deweloperski, wysokiej jakości materiały (ściany z pustaka ceramicznego, dachówka ceramiczna, ocieplenie 15 - 17 cm, docieplane pianą poddasze, ogrzewanie podłogowe, itp.), ogrodzona działka przekazywana w 100% na własność, osobny parking, niskie koszty użytkowania, bezpieczna forma zakupu - płatność po akcie. Zapraszam do zapoznania się z naszą pełną ofertą gotowych domów!

Inwestycja zrealizowana jest w Krynicznie pod Wrocławiem - 4 km od granicy miasta. Składa się z czterech identycznych budynków jednorodzinnych wolnostojących (KRYNICZNO I) oraz z czterech budynków w zabudowie bliźniaczej (KRYNICZNO III). Projekt zlokalizowany wśród istniejącej niskiej zabudowy jednorodzinnej. Dojazd do inwestycji "ślepą" uliczką, co znacznie ogranicza ruch aut. 

Wszystkie budynki posiadają podział na funkcjonalną część dzienną na parterze z kuchnią w aneksie, przestronnym salonem z wyjściem na taras w ogrodzie oraz łazienką. Na piętrze przewidzieliśmy 2 lub 3 sypialnie oraz drugą łazienkę. Domy można nabyć z dogodnym dla siebie układem pomieszczeń - zmianom podlegają ścianki działowe parteru jak i piętra.

Dodatkowym atutem jest zapewnienie każdej rodzinie przynajmniej jednego miejsca parkingowego zlokalizowanego na osobnym parkingu, dzięki czemu ruch samochodów oddzielony jest od indywidualnych części rekreacyjnych. Do nabycia oferujemy drugie miejsce postojowe. Jeden budynek posiada możliwość postawienia lekkiej konstrukcji garażowej na przynależnej działce.


Domy wewnątrz są bardzo przestronne, ponieważ jest to ten typ projektu, w którym nie ma tzw. "pustych metrów" zabieranych przez mało ustawne pokoje, niepotrzebnie wielkie strefy komunikacyjne, skosy poddasza,itp. 

W pobliżu inwestycji znajdują się szkoła podstawowa, boisko, sklepy, komunikacja autobusowa,las, sporo terenów zielonych do spacerowania, biegania, itp. Okolica rozwija się również infrastrukturalnie - nowopowstała droga ekspresowa S5 upłynni ruch i lepiej skomunikuje Kryniczno i pozostałe okoliczne miejscowości z Wrocławiem.


Nasze domy to przede wszystkim:

- wysokiej jakości materiały (pustak ceramiczny, dachówka ceramiczna, okna w kolorze antracyt firmy VEKA, drzwi antywłamaniowe z 3 zamkami, ocieplenie grubości 15-17 cm, poddasze ocieplone pianą, ogrzewanie podłogowe, itp.)

- kameralna niska zabudowa,

- indywidualne, ogrodzone działki

- niskie ceny i możliwości negocjacyjne,

- niskie koszty użytkowania,

- energooszczędność,

- duże przeszklenia wpływające na doświetlenie pomieszczeń , 

- bezpieczeństwo i szybkość transakcji - budujemy z własnej gotówki, dlatego po indywidualnym omówieniu warunków i sprawdzeniu zdolności kredytowej przez Kupującego zapraszamy na akt notarialny przenoszący własność i przekazujemy klucze na ręce nowych właścicieli. Istnieje również możliwość rezerwacji na czas sprawdzenia zdolności kredytowej.

Zapraszam na prezentacje nieruchomości, gdyż budynki robią lepsze wrażenie w rzeczywistości niż na zdjęciach i wizualizacjach.

Wszystkie materiały odnośnie prezentowanej nieruchomości udostępniane są droga mailową.

KONTAKT

Jakub 

Specjalista ds. nieruchomości

T. 888 325 886 

Kontakt telefoniczny lub e-mail poprzez zapytanie

Oferta promocyjna: Tak
Negocjacja ceny: Tak
Sposób płatności: PŁATNOŚĆ PO AKCIE PRZENIESIENIA WŁASNOŚCI = bezpieczeństwo i szybkość transakcji. Budujemy z własnej gotówki, dlatego po indywidualnym omówieniu warunków i sprawdzeniu zdolności kredytowej przez Kupującego zapraszamy na akt notarialny przenoszący własność oraz przekazujemy klucze na ręce nowych właścicieli. Istnieje również możliwość rezerwacji na czas sprawdzenia zdolności kredytowej - standardowo do tygodnia czasu od spotkania.
Wysokość pomieszczeń (cm): 2.75
Rodzaj ogrodzenia: Indywidualne dla każdej działki, panelowe.
Rodzaj dojazdu do posesji: Utwardzony.
Rodzaj garażu: Miejsca postojowe.

Lokalizacja

Kryniczno to polska wieś, położona w województwie dolnośląskim, w powiecie trzebnickim. Do zabytków należy m. in.: kościół z XV wieku, który znajduje się na liście zabytków Narodowego Instytutu Dziedzictwa.

Kryniczno
Wiosenna 46

Osoba kontaktowa:

Jakub Fornal

W okolicy

autobus, przedszkole, sklep spożywczy, park, plac zabaw, PKS, las, restauracja, teren rekreacyjny, ścieżki rowerowe, boisko sportowe, kościół, stacja paliw, obiekty sportowe, obwodnica

Obecne w budynku

miejsca parkingowe, teren zielony, strych, ogrodzenie, teren zamknięty, open space

Przynależy do nieruchomości

taras, ogródek, antresola, poddasze, strych, osobne wejście, tylne wejście, open space, garderoba, pomieszczenie gospodarcze

Obecne w mieszkaniu

Internet, drzwi antywłamaniowe

Media

woda, siła, prąd, gaz