Interesuje mnie

Pomoc

 1. Jak zarejestrować konto w nieruchomosci.com.pl?

  Żeby zarejestrować swoje konto kliknij w ikonę kłódki, w prawym górnym rogu ekranu. Następnie kliknij w niebieski przycisk „Zarejestruj się” na dole ekranu i postępuj według pojawiających się instrukcji.

 2. Jak aktywować konto w nieruchomosci.com.pl?

  Po wybraniu nazwy użytkownika, jak również hasła, pod podany przy rejestracji adres e-mail wysyłamy wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

  Należy ją otworzyć na swoim koncie poczty e-mail i kliknąć w ten link. Następnie należy postępować według pojawiających się instrukcji.

 3. Co zrobić jeśli nie dostałem e-maila z linkiem aktywacyjnym?

  Na początku prosimy o sprawdzenie folderu spam na swoim koncie poczty e-mail, ponieważ czasem zdarza się, że trafiają do niego tego typu wiadomości systemowe.

  Jeśli nie będzie tam wiadomości z linkiem aktywacyjnym od powiadomienia@nieruchomosci.com.pl, bardzo prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na stronie:

  http://www.nieruchomosci.com.pl/kontakt​

 4. Czy nieruchomosci.com.pl udostępnia dane w moim koncie innym Użytkownikom, firmom czy instytucjom?

  Szanujemy Twoją prywatność i to, że podzieliłeś się z nami niektórymi z Twoim danych osobowych, dlatego bez Twojej zgody nie udostępniamy ich innym Użytkownikom nieruchomosci.com.pl.

  Jednak zgodnie z obowiązującym prawem w niektórych przypadkach jesteśmy zobowiązani do udostępniania danych osobowych naszych Użytkowników odpowiednim instytucjom (np. wymiaru sprawiedliwości czy organom ścigania).

  Zapewniamy również, że działamy zgodnie z orzeczeniami i wytycznymi Głównego Inspektora Danych Osobowych.

 5. Jak mogę usunąć konto z nieruchomosci.com.pl?

  Jeśli naprawdę życzysz sobie trwałego usunięcia Twojego Konta i danych z nieruchomosci.com.pl, napisz nam stosowną wiadomość, korzystając z formularza kontaktowego pod adresem:

  ​​http://www.nieruchomosci.com.pl/kontakt​

  Jeśli chcesz czasowo deaktywować swoje Konto firmowe lub Ogłoszenia – możesz zrobić to korzystając z ustawień Twojego Konta.

 6. Nie pamiętam swojego hasła. Co mogę zrobić, żeby je odzyskać?

  Możesz skorzystać z funkcji zmiany hasła: http://www.nieruchomosci.com.pl/resetting/request

  Wystarczy, że wpiszesz adres e-mail, który podałeś przy rejestracji Twojego Konta w nieruchomosci.com.pl, a wyślemy pod niego link, za pomocą którego zmienisz hasło.

 7. Nie potrafię zalogować się na swoje konto.

  Na początku prosimy, upewnij się czy wpisując dane do logowania nie popełniasz błędów literowych lub nie masz włączonego klawisza Caps Lock.

  Sprawdź też czy adres e-mail, którego próbujesz użyć zgadza się z tym, jaki podawałeś przy rejestracji.

   

  Jeśli nie przyniosło to pomocy, skorzystać z funkcji zmiany hasła: http://www.nieruchomosci.com.pl/resetting/request

  Wystarczy, że wpiszesz adres e-mail, który podałeś przy rejestracji Twojego Konta w nieruchomosci.com.pl, a wyślemy pod niego link, za pomocą którego zmienisz hasło.

   

  Jeśli nie pamiętasz jaki adres e-mail lub login podawałeś przy rejestracji, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na stronie:

  http://www.nieruchomosci.com.pl/kontakt

 8. Nie znalazłem tutaj odpowiedzi na moje pytanie. Co mogę zrobić?

  Jeśli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na Twoje pytania, zgłoś się do nas za pomocą formularza kontaktowego na stronie: http://www.nieruchomosci.com.pl/kontakt​

   

  Jeśli chcesz skontaktować się z nami w sprawie współpracy lub reklamy, skontaktuj się z naszą obsługą klienta: Optymedia.pl/kontakt

 9. Jak szukać ogłoszeń w nieruchomosci.com.pl?

  Wystarczy, że użyjesz wyszukiwarki, która znajduje się w centralnej części serwisu, pod menu głównym.

  Możesz tam definiować wszystkie podstawowe kryteria wyszukiwania, takie jak typ nieruchomości, zakres cen, liczba pokoi itp.

  Jeśli potrzebujesz większej liczby kryteriów – użyj wyszukiwania zaawansowanego.

   

 10. Na czym polega dodawanie ogłoszeń do ulubionych?

  Przy każdej inwestycji i ogłoszeniu w nieruchomosci.com.pl znajdziesz ikonę serduszka. Jeśli w nią klikniesz, zapisze się ona w Twoich ulubionych ogłoszeniach.

  Możesz je potem przeglądać na dwa sposoby:

  1. Dla Użytkowników niezalogowanych - jeśli nie zarejestrowałeś konta lub nie zalogowałeś się, ogłoszenia, które dodałeś do ulubionych możesz zobaczyć jeśli klikniesz w ikonę serduszka, która znajduje się w górnym, prawym rogu ekranu.

  Uwaga, musisz pamiętać, że jeśli wyczyścisz dane przeglądarki, utracisz ogłoszenia zapisane do ulubionych. Ten problem możesz wyeliminować, jeśli zalogujesz się na swoje Konto.

  2. Dla Użytkowników zalogowanych - ogłoszenia, które dodałeś do ulubionych, pojawiają się w Twoim Koncie, w zakładce Ogłoszenia, ulubione. 

 11. Na czym polega funkcja porównania ofert?

  Porównywarka ofert pozwala na tabelaryczne zestawienie maksymalnie trzech, wybranych przez Ciebie ogłoszeń.

  Dzięki temu w prosty sposób masz możliwość porównania podstawowych parametrów każdego z nich i wyboru tego, który najbardziej odpowiada wymaganiom.

  Żeby dodać ogłoszenie do porównania, należy kliknąć w przycisk dwóch strzałek, który znajduje się przy każdym ogłoszeniu.

  Porównywarka jest dostępna na dwa sposoby:

  1. Dla Użytkowników niezalogowanych - jeśli nie zarejestrowałeś konta lub nie zalogowałeś się, ogłoszenia, które dodałeś do porównania możesz zobaczyć jeśli klikniesz w ikonę dwóch strzałek, która znajduje się w górnym, prawym rogu ekranu.

  Uwaga, musisz pamiętać, że jeśli wyczyścisz dane przeglądarki, utracisz ogłoszenia zapisane do porównania.

  Ten problem możesz wyeliminować, jeśli zalogujesz się na swoje Konto.

  2. Dla Użytkowników zalogowanych - ogłoszenia, które dodałeś do ulubionych, pojawiają się w Twoim Koncie, w zakładce Ogłoszenia, do porównania. 

 12. Co to jest newsletter? Co daje zapisanie się do niego?

  Nasz newsletter to zestaw najciekawszych wiadomości, artykułów i aktualności z rynku nieruchomości.

  Wysyłamy go raz w miesiącu, pod Twój adres e-mail. Dodatkowo, od czasu do czasu wysyłamy tą drogą również informacje specjalne, a także wyselekcjonowane wiadomości promocyjne, tylko te związane z tematyką naszego portalu.

  W każdej chwili możesz również zrezygnować z jego otrzymywania. Jeśli masz konto w nieruchomosci.com.pl, masz taką możliwość w ustawieniach swojego konta.

  Jeśli nie jesteś zarejestrowanym Użytkownikiem, możesz wypisać się z newslettera pisząc do nasz wiadomość za pomocą formularza kontaktowego:

  http://www.nieruchomosci.com.pl/kontakt​

 13. Na czym polega geolokalizacja?

  Geolokalizacja pozwala nam, za pomocą numeru IP urządzenia, z którego korzysta Użytkownik, określić geograficzny obszar, w którym przebywa Użytkownik wchodząc na nieruchomosci.com.pl.

  Dzięki temu możemy prezentować naszym Użytkownikom tylko te informacje, których potrzebuje. Dotyczy to szczególnie ogłoszenia, aktualności, artykułów czy firm związanych ściśle z danym regionem kraju. Jest to szczególnie ważne w dziedzinie takiej jak nieruchomości.

  Dane związane z geolokalizacją Użytkowników są w pełni anonimowe – używane są przez nas jedynie do celów statystycznych.

  Korzystanie z funkcji geolokalizacji jest opcjonalne i dobrowolne. Przy wejściu na stronę zwykle przeglądarka pyta o chęć udostępnienia danych na temat położenia.

  Jeśli nie wyrazi się takiej zgody należy pamiętać o tym, że niektóre informacje regionalne prezentowane w serwisie, mogą nie być prezentowane w pełni lub nie zgadzać się z Twoim położeniem.

 14. Jak mogę ustawić powiadomienia o nowych ofertach, które mnie interesują?

  Możesz to zrobić jeśli jesteś zalogowany na swoje Konto. Tam, w zakładce Ogłoszenia, nowe ogłoszenia dla mnie, możesz ustawić kryteria ogłoszeń, które Cię interesują.

  Jeśli w zakładce Ustawienia zaznaczysz dodatkowo „Powiadomienia e-mail o nowych ofertach spełniających kryteria”, raz w tygodniu dostaniesz wiadomość e-mail przypominającą o pojawiających się nowych ofertach.