Interesuje mnie

Wydarzenia z rynku nieruchomości, targi, dni otwarte

Zdążyć przed rekomendacją - Dzień Otwarty u deweloperów 23.11 330

Zdążyć przed rekomendacją - Dzień Otwarty u deweloperów 23.11

Tylko do końca roku można uzyskać kredyt na 100 procent wartości mieszkania. To ostatnia szansa na zakup lokum dla osób, które chcą skorzystać z możliwości uzyskania kredytu bez wkładu własnego. Dla zainteresowanych zakupem własnego M deweloperzy zrzeszeni w Polskim Związku Firm Deweloperskich przygotowali Dzień Otwarty aż 22 wrocławskich inwestycji zlokalizowanych we wszystkich dzielnicach miasta. Akcja odbędzie się w sobotę 23 listopada 2013, między godz. 10:00 a 16:00.

dolnośląskie | Dodane: 20.11.2013 | Autor: Katarzyna Stefańska-Jokiel

W dziale Wydarzenia znaleźć można informacje o najbliższych dniach otwartych, targach, promocjach czy innych wydarzeniach organizowanych na rynku nieruchomości. Przede wszystkim skupiamy się na tych imprezach, które są szczególnie ciekawe dla osoby, która szuka mieszkania. Jeśli we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu czy Warszawie odbywają się jakiekolwiek targi mieszkaniowe, informacja o nich na pewno znajdzie się na nieruchomosci.com.pl.
Publikujemy także zapowiedzi innych wydarzeń, np. tych związanych z finansowaniem zakupu nieruchomości, z rynku budowlanego czy kredytowego. Szczególnie zwracamy też uwagę na promocje, wyprzedaże i ciekawe oferty, które proponowane są przez deweloperów i inne firmy zajmujące się sprzedażą nowych mieszkań.
Biorąc pod uwagę, że targi mieszkaniowe, jak również dni otwarte w nowo budowanych osiedlach są jednymi z najbardziej pożądanych informacji dla osób, które szukają nowego mieszkania lub chcą kupić dom, apartament czy coraz modniejszy loft – zapraszamy do częstego zaglądania do naszego działu Wydarzeń na rynkach nieruchomości.