Interesuje mnie

Dzień Otwarty Osiedla Oaza - sobota, 14 czerwca

W sobotę 14 czerwca br. w godz. 10-16 firma DOM Development serdecznie zaprasza wszystkich na Dzień Otwarty Osiedla Oaza, który odbędzie się na terenie inwestycji u zbiegu ulic Nyskiej/Pięknej. Będzie to okazja do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą i skorzystania z niezwykłej promocji - wykończenie mieszkania pod klucz za 59 zł/m kw.

Osiedle Oaza położone jest w pełnej zieleni wrocławskiej dzielnicy Krzyki, blisko centrum miasta, przy ulicy Nyskiej i Pięknej. Stanowi doskonałą alternatywę dla osób poszukujących idealnej przestrzeni do życia. Połączenie nowoczesnego, kameralnego osiedla z funkcjonalnymi rozkładami mieszkań to esencja ponadczasowej architektury i troski o wygodę mieszkańców.

Dodatkowo doskonała komunikacja umożliwia szybki dojazd do centrum miasta, a rozwinięta sieć handlowo-usługowa ułatwia codziennie życie mieszkańcom. Okoliczne parki stwarzają idealne warunki do aktywnego wypoczynku i spacerów z przyjaciółmi i rodziną.

Podczas Dnia Otwartego spotkać będzie można doradców handlowych i finansowych, którzy przedstawią najnowszą ofertę i pomogą dokonać wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania oraz wyborem najlepszego na rynku finansowania. Warto zaufać naszym ekspertom i skorzystać z tej wyjątkowej oferty.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: DOM Development S.A.