Interesuje mnie

Letnie otwarcie drzwi na osiedlu Nowy Port

W najbliższą sobotę 7 czerwca można będzie z bliska przyjrzeć się najnowszej inwestycji mieszkaniowej firmy INKOM. Powstające na wrocławskich Swojczycach osiedle Nowy Port będzie otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Bliskość terenów rekreacyjnych nad brzegiem Odry to zachęta, aby pojawić się tam np. na rowerze.

Firma deweloperska INKOM S.A. zaprasza wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwarty. Zaawansowane prace budowlane pozwalają obecnie m.in. na sprawdzenie, jaki będzie widok z okna w poszczególnych lokalach. – Warto wybrać się na wycieczkę rowerową w najbliższą sobotę, a przy okazji odwiedzić naszą inwestycję. Nasi doradcy będą na miejscu w godz. od 12:00 do 18:00. Udzielą oni porad związanych z przygotowaną ofertą, a także opowiedzą, gdzie można aktywnie wypoczywać w najbliższym otoczeniu – mówi Agnieszka Sternal, doradca klienta w INKOM S.A.

Na odwiedzających czekać będzie specjalna plaża z leżakami, na której będą mogli się oni zrelaksować, wypić chłodne napoje i otrzymać prezenty. Będzie można zobaczyć również zarówno makietę I etapu realizacji, jak i plany poszczególnych mieszkań. Przygotowany zostanie także tor do gry w bule, który docelowo stanie się częścią osiedla.

Konsekwentnie prowadzimy konsultacje z mieszkańcami realizowanych przez nas inwestycji i pytamy ich, jakie obiekty rekreacyjne są ich zdaniem najciekawsze i najbardziej pożądane. W trakcie Dnia Otwartego będzie można zatem przekonać się, jakim zainteresowaniem cieszy się coraz bardziej popularna w Polsce gra w bule – wyjaśnia Agnieszka Sternal. Dla najmłodszych użytkowników rowerów przygotowane zostaną specjalne upominki ułatwiające im poruszanie się po drogach. Do osiedla Nowy Port można trafić od strony ul. Swojczyckiej, ale rowerzyści z pewnością wybiorą trasę od strony Odry. Wystarczy przejechać przez most Bartoszowicki i później kierować się groblą Łaniewską do grobli Łanieckiej, która prowadzi aż do ul. Chałupniczej.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: INKOM S.A.