Interesuje mnie

Otwarcie pergoli i fontanny w Lokum da Vinci, sobota 13 czerwca

W sobotę 13 czerwca w godz. 10:00–14:00 firma Lokum Deweloper zaprasza na wielkie oficjalne otwarcie pergoli i fontanny na osiedlu Lokum da Vinci przy ul. Bajana we Wrocławiu.

 

Miejsce to jest wzorowane na pergoli znajdującej się przed wrocławską Halą Stulecia. Fontanna ma średnicę 6 m i składa się z 13 podświetlonych dysz spieniających, a strumień wody może osiągnąć nawet 4 m wysokości. Sama pergola ma wysokość 4,5 m i średnicę 51,2 m. Będą one centralnym punktem osiedla i miejscem wypoczynku dla wszystkich mieszkańców Gądowa. Miejsce to z pewnością zachwyci odwiedzających.

 

 

Podczas Dnia Otwartego powitana zostanie także figurka krasnala, która od niedawna znajduje się na osiedlu. Wygląd krasnala szykującego się do startu na skrzydłach ornitoptera nawiązuje do historii Lotniczego Gądowa i patrona osiedla – Leonardo da Vinci. Imię dla figurki wybiorą internauci w konkursie na profilu Lokum da Vinci na Facebooku. Wszyscy będą mogli zrobić sobie z krasnalem pamiątkowe zdjęcie aparatem Polaroid. 

Podczas tego dnia będzie można także:

- zobaczyć wystawę archiwalnych zdjęć lotniczego Gądowa

- obejrzeć gotowe mieszkania w stanie deweloperskim oraz zaaranżowane mieszkania wzorcowe

- skorzystać z konsultacji ze specjalistami ds. sprzedaży, doradcą kredytowym, specjalistami ds. aranżacji wnętrz

- podziwiać oryginalną roślinność zdobiącą osiedle

 

 

W czasie wizyty w mieszkaniach rodzice będą mogli pozostawić dzieci w plenerowym kąciku zabaw, w przyjaznym zielonym otoczeniu roślinności zdobiącej osiedle, między innymi berberysów, róż okrywowych czy miskantów chińskich.

Lokum da Vinci to jedna z inwestycji spółki Lokum Deweloper. Osiedle w finalnym kształcie będzie obejmowało 11 budynków z 684 mieszkaniami. Do tej pory do użytku oddano 348 mieszkań, w lipcu oddane zostaną kolejne 73 mieszkania, a zakończenie budowy osiedla i oddanie do użytku ostatniego budynku planowane są na koniec 2016 roku.

Serdecznie zapraszamy!

 

Źródło i zdjęcie: Lokum Deweloper