Interesuje mnie

Nowe inwestycje we Wrocławiu i okolicach

Jak zwykle na początku nowego roku przyglądamy się bliżej nieruchomościom na rynku pierwotnym i opisujemy bardziej szczegółowo poszczególne wybrane inwestycje, które będą miały premierę sprzedażową w najbliższych miesiącach.

 

 

Dach Bud przy ul. Kiełczowskiej

W dzielnicy Psie Pole, przy ul. Kiełczowskiej powstaje kolejna w tej części miasta inwestycja firmy Dach Bud, zlokalizowana w bliskiej odległości od zabytkowego ryneczku, który po rewitalizacji odzyskał swój dawny charakter. Można tu odpocząć, dobrze zjeść i zrobić zakupy. Inwestycja przy ul. Kiełczowskiej jest doskonale skomunikowana z pozostałą częścią miasta. Liczne autobusy komunikacji miejskiej i podmiejskiej oraz przebudowa okolicy, np. powstanie ronda Lotników Polskich czy ul. Nowogorlickiej, znacznie udrożniły przejazd w obu kierunkach, zatem podróżowanie z i na Psie Pole nie stanowi już dzisiaj problemu. Należy podkreślić, że tuż obok inwestycji mieści się przystanek autobusowy, a niedaleko jest Autostradowa Obwodnica Wrocławia (AOW) i droga S8, więc przejazd na stadion, lotnisko czy drogi wylotowe z Wrocławia zajmie nam kilkanaście minut. Dodatkową opcję przemieszczania się oferuje PKP – to nowy węzeł przesiadkowy przy dworcu Psie Pole, w skład którego wchodzi parking typu „park&ride”, wiaty rowerowe oraz pętla autobusowa. Pobliska Widawa kusi terenami zielonymi. Można wybrać się na wycieczkę pieszą wzdłuż wałów nad Widawą i Odrą (łączna ich długość to prawie 16 km), pojeździć po ścieżkach rowerowych oraz poszukać spokoju i wytchnienia w Lesie Zakrzowskim czy Sołtysowickim. Wszyscy aktywni mieszkańcy inwestycji będą mieli mnóstwo okazji do ćwiczenia kondycji i utrzymania dobrej formy, bowiem na Kłokoczycach rozpoczęła się budowa nowego, ogromnego ośrodka sportowo-rekreacyjno-biznesowego, w którym znajdą się m.in. boiska, stadion sportowy, kompleks krytych pływalni czy hala pneumatyczna. Oprócz tego codzienne życie ułatwia doskonała infrastruktura – w pobliżu znajdują się nie tylko szkoły, przedszkola i żłobki, ale także liczne sklepy i punkty usługowe.

 

Źródło: Kiełczowska – inwestycja firmy PBO Dach Bud Sp. z o.o.

 

Dach Bud w niskim 3-kondygnacyjnym budynku zaprojektował 70 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchni od 38 do 74 m kw. z balkonami lub/i tarasami oraz z nawet 2 łazienkami. Można wybierać wśród lokali z osobną kuchnią lub aneksem kuchennym. W obiekcie do dyspozycji mieszkańców będą garaż podziemny, komórki lokatorskie, rowerownie oraz przyjazne osobom niepełnosprawnym nowoczesne, cichobieżne windy obsługujące wszystkie poziomy. Wokół budynku pojawią się nasadzenia: drzewa, krzewy oraz trawniki. Na najmłodszych lokatorów czeka plac zabaw otoczony zielenią.

Deweloper przygotował atrakcyjną ofertę wykończenia pod klucz. Ceny w inwestycji przy ul. Kiełczowskiej zaczynają się od 5600 zł za 1 m kw.

 

Podobne artykuły