Interesuje mnie

Penthouse przy Odrze za prawie 2 mln zł

Ma 153 m kw. powierzchni, a z jego panoramicznych okien rozciąga się spektakularny widok na miasto i na Odrę. Zobacz aranżację najdroższego penthouse’a w butikowym wrocławskim apartamentowcu Zyndrama.

 

 

Penthouse zlokalizowany jest zawsze na ostatnim piętrze budynku w prestiżowej lokalizacji. Zazwyczaj jest duży (o powierzchni przynajmniej 100 mkw.) i ma przestronny balkon. Takie nieruchomości można znaleźć na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu. Deweloper 6B47 Polska buduje tutaj butikowy apartamentowiec Zyndrama.

 

Wygoda po wrocławsku

Na szczycie inwestycji Zyndrama powstaną dwa penthouse’y. Największy został wystawiony na sprzedaż za 1 mln 846 tys. zł - ma 153 m kw. Drugi kosztuje 1 mln 798 tys. zł i ma 149 m kw., ale można go rozbudować do 200 m kw. Oba zaoferują niecodzienne widoki - z jednej strony na malowniczo przepływającą tuż pod oknami Odrę. Z drugiej na centrum Wrocławia – zieloną Kępę Mieszczańską czy Wyspę Słodową.

Wygoda i elegancja w wydaniu inwestycji Zyndrama bardzo dobrze się sprzedaje. Prace budowlane rozpoczęły się zaledwie pół roku temu, tymczasem ponad 60% apartamentów znalazła już właścicieli. Klientów przyciąga znakomita lokalizacja, wyróżniający się projekt, a także gwarancja elitarności. Na wrocławskim rynku wciąż brakuje takich miejsc. W większości inwestycji znajduje się kilkaset mieszkań, kiedy w Zyndramie będzie ich jedynie 48 – mówi Miłosz Greszta, członek zarządu spółki realizującej projekt Zyndrama.