Interesuje mnie

„Ostoja Oporów” – kameralne osiedle w zielonej okolicy

Przy ulicy Ogórkowej, na granicy osiedli Oporów i Klecina, powstaje nowa inwestycja wrocławskiego dewelopera i2 Development pod nazwą „Ostoja Oporów”. Do sprzedaży trafiło 98 mieszkań zlokalizowanych w 3 budynkach. To idealne miejsce do zamieszkania dla osób ceniących spokój oraz bliskość terenów zielonych.

 

 – Pogranicze dzielnic Oporów i Klecina to miejsce z bardzo dużym potencjałem. Kameralna okolica zapewni mieszkańcom odpoczynek od miejskiego zgiełku. Ta część Wrocławia dynamicznie się rozwija, powstaje niezbędna do życia infrastruktura. Dostrzegamy to, dlatego też postanowiliśmy inwestować w tej dzielnicy. Każdy, kto tutaj zamieszka, z pewnością doceni walory tego niezwykłego miejsca – tłumaczy Marcin Misztal, wiceprezes zarządu i2 Development SA.

W „Ostoi Oporów” znajdzie się 98 lokali o powierzchni od 23 do 93 m kw. Budynek A będzie składał się z 4 kondygnacji, natomiast kameralne budynki B i C będą miały 3 kondygnacje.

 

 

Deweloper zaplanował prywatne, przydomowe ogródki dla mieszkań na parterze, a dla tych zlokalizowanych na wyższych kondygnacjach – balkony lub obszerne tarasy. Do każdego z lokali na ostatnim piętrze przynależeć będzie antresola. Dla wygody wszystkich mieszkańców zaprojektowano ogólnodostępny teren rekreacyjny.