Interesuje mnie

Marvipol wprowadza do sprzedaży 239 lokali — w trzecim etapie osiedla Riviera Park

Marvipol Development uruchamia sprzedaż mieszkań w trzecim etapie inwestycji Riviera Park położonej na bliskiej Białołęce, w rejonie ul. Krzyżówki i Płochocińskiej. W ofercie obejmującej cztery budynki znajduje się łącznie 239 lokali, głównie jedno i dwupokojowych. W dwóch poprzednich etapach osiedla sprzedano już ponad 60 proc. z 401 mieszkań.

 

— Riviera Park to połącznie unikalnego projektu architektonicznego z dbałością o najwyższą jakość wykończenia. Niewysoka zabudowa i łatwy dostęp do atrakcyjnych terenów zielonych to cechy charakterystyczne inwestycji, która powstała w odpowiedzi na potrzeby osób ceniących bliskość natury, a jednocześnie czerpiących radość z życia w mieście. Wśród zalet osiedla należy wymienić dogodną lokalizację i bogatą infrastrukturę usługowo-handlową. Inwestycja wyróżnia się szeregiem udogodnień dla mieszkańców – na przykład w bezpośrednim otoczeniu zaprojektowaliśmy przestrzeń rekreacyjną, plenerową siłownię, plac zabaw, a także wielofunkcyjne boisko i kort tenisowy. Na terenie osiedla oprócz zielonego dziedzińca, znajdą się też ścieżki spacerowe i do joggingu — mówi Mariusz Poławski, wiceprezes Zarządu Marvipol Development.

 

 

Trzeci etap inwestycji Riviera Park obejmuje mieszkania w czterech kameralnych, sześciokondygnacyjnych budynkach. Do oferty wprowadzono różnorodne lokale od kawalerek po mieszkania czteropokojowe, o powierzchni od 34 m2 do 80 m2. Dużą zaletą są przestronne balkony oraz prywatne ogródki. Ceny oferowanych mieszkań w ramach trzeciego etapu zaczynają się od 6 260 zł za m kw.