Interesuje mnie

"Lofty przy fosie" na Bulwarze Staromiejskim

Jeden z większych i bardziej znanych wrocławskich deweloperów - i2 Development rozpoczyna komercjalizację pierwszego z budynków, w którym powstaną luksusowe lofty.

 

Źródło: Materiały dewelopera, i2development.pl

 

"Lofty przy fosie" to jeden z ciekawszych projektów, dzięki któremu historyczna zabudowa Wrocławia zyska nowy blask. Jest to pierwszy etap inwestycji Bulwar Staromiejski, realizowanej przez i2 Development

 

Do użytku zostanie oddanych 56 mieszkań, które jednak, dzięki przemyślanemu projektowi, łatwo będzie można łączyć i aranżować według upodobań przyszłych mieszkańców. Świetna lokalizacja (przy pl. Jana Pawła II), dobra infrastruktura i pięknie prezentujący się zabytkowy budynek sprawiają, że jest to na pewno wymarzone miejsce dla luksusowych apartamentów.

 

Mieszkania, które powstaną w "Loftach przy fosie" różnić się będą od tych najczęściej oferowanych przez deweloperów. Stropy dochodzą aż do 4 metrów (dzięki czemu w apartamentach można zaplanować antresole), a bardzo duże okna zapewniają odpowiednie doświetlenie pomieszczeń. 

Również z zewnątrz budynek prezentuje się bardzo ciekawie - wieżyczki, ceglasta elewacja i spadziste dachy nadają charakteru i na pewno mogą podobać się wielu.