Interesuje mnie

I etap osiedla Lokum Vena już w sprzedaży

W bezpośrednim sąsiedztwie najstarszej części Wrocławia – Ostrowa Tumskiego powstaje prestiżowe osiedle Lokum Vena. Inwestycja będzie harmonijnie łączyć zrewitalizowaną historyczną zabudowę z nowoczesną architekturą.

 

Osiedle zlokalizowane jest u zbiegu ulic Poniatowskiego i Prusa, w pobliżu placu Bema, nieopodal wrocławskiego Rynku. Prace na terenie działki trwają od kilku miesięcy. Teren był porządkowany i przystosowywany pod budowę. Prowadzone były prace archeologiczne i stratygraficzne. Rozpoczęcie realizacji dwóch etapów inwestycji planowane jest na II kwartał 2017 r., a ich zakończenie – na IV kwartał 2018 r.

 

Nowoczesna część osiedla realizowana jest w ramach I etapu. Powstanie w nim 181 mieszkań o podwyższonym standardzie. W ofercie znalazły się wygodne kawalerki, funkcjonalne mieszkania 2-pokojowe, komfortowe 3-pokojowe oraz 4-pokojowe mieszkania apartamentowe o powierzchni do 97 m kw. Właściciele mieszkań usytuowanych na parterze będą mogli cieszyć się prywatnymi ogródkami o metrażach nawet do 86 m kw. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 7427 zł/m kw.