Interesuje mnie

i2 Development kończy sprzedaż w 4 inwestycjach

i2 Development, deweloper powierzchni mieszkaniowych i komercyjnych, niebawem zakończy sprzedaż w czterech wrocławskich projektach. To ostatni moment na zakup lokalu usługowego w inwestycji „Golden House” oraz w „Kniaziewicza 16”, a także mieszkań w apartamentowcach „The Avenue” i „Rezydencja Aretuza” w atrakcyjnych cenach. Deweloper zamyka ofertę w rekordowym tempie. Na dużą popularność wpływ miały m.in. wysokiej jakości materiały wykończeniowe oraz prestiżowe położenie w centrum oraz innych dobrze skomunikowanych dzielnicach Wrocławia.

 

W sprzedaży znajdują się ostatnie apartamenty w inwestycjach „The Avenue” oraz „Rezydencja Aretuza”. Pierwszy z nich zlokalizowany jest przy ul. Dębowskiego, na pograniczu osiedli Biskupin i Sępolno. W ofercie pozostał już tylko jeden ekskluzywny 6-pokojowy apartament o powierzchni 129,25 m kw. w promocyjnej cenie 982 300 zł. Budynek wyposażony jest w podziemny parking, cichobieżne windy, a w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców cały obiekt jest monitorowany. Przyszli lokatorzy – szczególnie rodziny z dziećmi – będą mogli cieszyć się urokami pobliskich terenów. Do ich dyspozycji będzie m.in. park Szczytnicki, Ogród Japoński, najstarsze w Polsce ZOO, a także korty tenisowe, basen oraz liczne ścieżki rowerowe. Okolica inwestycji charakteryzuje się także dobrze rozwiniętą siecią komunikacji miejskiej.

 


 

Ostatni wolny apartament znajduje się również w „Rezydencji Aretuza”. Obiekt położony jest przy ul. Szymanowskiego na wrocławskim Zalesiu. Inwestycję tworzą cztery wyjątkowe apartamenty zlokalizowane na dwóch poziomach mieszkalnych, wzbogaconych o użytkowe poddasze. Obecnie w sprzedaży pozostał 6-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 171,13 m kw. w cenie 1 380 000 zł. Na parterze zaplanowano duży salon z kominkiem, kuchnią oraz łazienką, w całości otoczony tarasem. Na wyższych kondygnacjach rozlokowane są cztery kolejne pokoje oraz łazienki i garderoba, a także narożny, obszerny balkon. Do każdego apartamentu przynależą też dwa miejsca postojowe i ogródek. Klasyczna i elegancka architektura willi wzmocni wyjątkowość obiektu. Rezydencja znajduje się w atrakcyjnej okolicy – w sąsiedztwie parku Szczytnickiego, Stadionu Olimpijskiego, a także Hali Stulecia. Bliskość kąpieliska Morskie Oko, kortów tenisowych oraz  terenów zielonych powoduje, że „Rezydencja Aretuza” to idealne miejsce dla ludzi ceniących aktywny tryb życia. Jednocześnie inwestycja jest doskonale skomunikowana z centrum i innymi dzielnicami miasta.