Interesuje mnie

i2 Development komercjalizuje „Między Basztami”

Tuż przy zabytkowym Arsenale Miejskim Bulwaru Staromiejskiego przy pl. Jana Pawła II we Wrocławiu powstaje budynek „Między Basztami”. Charakterystyczna, niewielka bryła budowli bezpośrednio przylega do cylindrycznej baszty ze stożkowym dachem. Wpasowany między fragmenty dawnego muru miejskiego i park ze starodrzewem budynek będzie miał tylko cztery mieszkania na piętrze i usługi w parterze.

 

Wkomponowanie budynku „Między Basztami” w zabytkowe otoczenie i park tworzy wyjątkowy klimat do życia. Piękna zieleń ze starodrzewem zaglądającym do okien, bliskie sąsiedztwo fosy i widok na skwer z fontanną będą dostępne tylko dla czterech kupujących – to liczba mieszkań przewidzianych na pierwszym i jedynym piętrze „Między Basztami”.

„Między Basztami” to niespotykana nieruchomość – jest położona w ścisłym centrum Wrocławia, zaledwie kilka minut spacerem od Rynku, a jednocześnie zapewnia mieszkańcom widok z okien na parkową zieleń, bastion kleszczowy oraz fontannę. Tego typu budynków mieszkalnych, praktycznie bez sąsiadów, brakuje w ofertach deweloperów – mówi Marcin Misztal, wiceprezes zarządu i2 Development.