Interesuje mnie

Atrakcyjne mieszkania w inwestycjach AK Future

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkań przy ul. Strachocińskiej 96 realizowanych przez firmę AK Future. W ramach inwestycji powstanie kameralny budynek z 12 mieszkaniami, które będą miały powierzchnię od 39 do 56 m kw. oraz dwa budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej – każdy o powierzchni 136 m kw.

 


Do wybranych mieszkań na parterze oraz do domów jednorodzinnych przynależą ogródki. Deweloper zaplanował także tereny zielone wokół inwestycji. W cenę mieszkania w budynku wielorodzinnym wliczone jest miejsce postojowe znajdujące się na terenie inwestycji.


W pobliżu osiedla jest niska zabudowa jednorodzinna. Znajdujący się niedaleko Las Wojnowski, Las Strachociński oraz przebudowane wały wzdłuż Odry sprzyjają rekreacji i spędzaniu wolnego czasu na powietrzu. Dodatkowo zrewitalizowany park Strachociński oferuje siłownię, plac zabaw i amfiteatr.

 

 

Lokalizacja inwestycji zapewnia szybki i sprawny dojazd w kierunku centrum miasta oraz poza nie dzięki nowo wybudowanemu mostowi Strachocińskiemu, bliskiemu sąsiedztwu Wschodniej Obwodnicy Wrocławia oraz dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (przystanek autobusowy Kmieca oddalony jest o zaledwie 80 m). 


Rezerwacja mieszkań odbywa się w formie umowy rezerwacyjnej, która gwarantuje sprzedaż lokalu, natomiast podpisanie umów przeniesienia własności nastąpi po oddaniu budynku do użytkowania.