Interesuje mnie

Archicom wprowadza do oferty City Forum

Archicom - inwestor, deweloper i agent w jednym realizuje City Forum nowy projekt na rynku nieruchomości komercyjnych. Zaprojektowany przez Archicom Studio kompleks o powierzchni ponad 24 tys. m kw. będzie charakteryzowała nowoczesna architektura i unikatowa atmosfera miejsca.

 

Blisko ścisłego centrum miasta, przy Placu Wróblewskiego, u zbiegu ulic Traugutta i Pułaskiego Archicom rozpoczął budowę nowej inwestycji komercyjnej -  kompleksu City Forum. Projekt będzie realizowany w dwóch etapach. Dwa budynki: City One i City 2, to 7-kondygnacyjne biurowce klasy A,  każdy o powierzchni najmu ok. 12 tys. m kw.  City Forum będzie łączyć wysokiej jakości przestrzeń biurową z wielofunkcyjnym centrum zdarzeń. Pierwsi najemcy wprowadzą się pod koniec 2018 r.

 

 

- Chcemy wzbogacić tkankę miejską o nową inspirującą przestrzeń do pracy, rozrywki i spotkań. W City Forum biznes spotykać się będzie z kulturą, praca z wypoczynkiem, a aktywności zawodowe, z prywatnymi. Podobnie jak w przypadku naszych osiedli społecznych tak i w projekcie City Forum potrzeby współczesnych mieszkańców miast przełożyliśmy na język architektury – dostosowując rozwiązania projektowe do oczekiwań przyszłych pracowników biur i mieszkańców tej części miasta– mówi Tomasz Sujak, Członek Zarządu Archicom S.A.