Interesuje mnie

Zielono i blisko centrum

Podgórze Duchackie w południowej części Krakowa może kusić niezwykle atrakcyjnymi terenami zielonymi, które mobilizują do aktywnego spędzania czasu. Dodatkowo bliskość centrum miasta oraz bogatej infrastruktury sprawia, że dzielnica ta jest atrakcyjnym miejscem dla wszystkich, którzy cenią spokój taki jak na przedmieściach i wygodę życia w mieście.

 

Właśnie w tej części Krakowa, przy ul. Walerego Sławka, w sąsiedztwie Bonarka City Center, firma Lokum Deweloper buduje nowoczesne osiedle dla osób lubiących zarówno zalety życia w centrum, jak i wyjątkową okolicę pełną terenów rekreacyjnych. Lokum Vista – oprócz harmonijnie zaprojektowanych budynków – oferuje także kompleksowo opracowane i urozmaicone części wspólne ze strefami zieleni z niezwykłą roślinnością. Na dziedzińcach powstaną bezpieczne place zabaw, fontanny oraz strefy relaksu.

Na osiedlu powstają mieszkania o metrażach od 31 do 90 m kw. Inwestycja będzie powstawać etapowo, a obecnie realizowany jest I etap ze 146 mieszkaniami 2- i 3-pokojowymi. To doskonała propozycja zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi, a także świetna lokata kapitału (mieszkanie na wynajem).

 

 

Większość mieszkań ma przestronne balkony, a niektóre tarasy lub ogródki. W budynkach znajdą się garaże podziemne oraz miejsca postojowe naziemne. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane.

W pobliżu zlokalizowane są przystanki autobusowe i tramwajowe. Nieopodal osiedla znajdują się główne węzły komunikacyjne, którymi łatwo dotrzeć można do pozostałych części Krakowa oraz poza miasto, a dojazd do szkoły, pracy czy na uczelnię jest bardzo wygodny.

Tylko 4 minuty dzielą przyszłych mieszkańców osiedla Lokum Vista od Kopca Krakusa, a kilkanaście minut od Bulwarów Wiślanych, wzdłuż których wiodą ścieżki spacerowe i rowerowe. Niedaleko jest też Zalew Zakrzówek – popularne miejsce spotkań krakowian, którzy wybierają to miejsce na piknik, spacer czy spotkania ze znajomymi.

 

 

Wybór dobrej lokalizacji sprawia, że przyszli mieszkańcy inwestycji Lokum Vista będą mogli cieszyć się kameralną atmosferą wśród zieleni, w pobliżu centrum, rozbudowanej infrastruktury i dogodnej komunikacji. Lokum Vista to rozsądna inwestycja na lata, która nigdy nie straci na wartości.

Źródło: Lokum Deweloper