Interesuje mnie

Zamieszkaj w Bingo Home!

Lokalizacja jest jednym z głównych czynników branych pod uwagę przy szukaniu nowego mieszkania lub domu. Często ostrożnie podchodzimy do propozycji osiedlenia się poza miastem z obawy przed dłuższym dojazdem, gorszą infrastrukturą itp. Zupełnie niepotrzebnie! Nowoczesne osiedle Bingo Home powstające w Wilkszynie udowadnia, że życie poza miastem może mieć same zalety.


Bingo Home tworzą domy szeregowe z ogrodami i tarasami oraz 2 miejscami postojowymi (w tym jednym zadaszonym drewnianą wiatą) do wyłącznej dyspozycji właścicieli. Każdy z 27 domów o pow. 100 m kw. ma ten sam funkcjonalny układ pomieszczeń, w którym na parterze mieści się strefa dzienna z przeszklonym salonem, miejscem na kominek, kuchnią i toaletą, natomiast pierwsze piętro stanowi strefę prywatną z 3 sypialniami, dużą łazienką i garderobą. Dodatkową powierzchnię stanowi strych.

 


 

Ceny zaczynają się już od 399 000 zł za szereg, więc są porównywalne z kwotami, jakie musimy zapłacić za większe mieszkanie we Wrocławiu. Różnica jest jednak taka, że w Bingo Home otrzymujemy dodatkowe wartości, których na próżno szukać w zabudowie wielorodzinnej w centrum miasta, czyli: przestrzeń, ciszę, spokój oraz liczne tereny zielone wokół (lasy, łąki, gaje i polne dróżki), pozwalające na wygodne i pełne atrakcji spędzanie wolnego czasu przez całą rodzinę. Nie trzeba daleko wyjeżdżać, by móc korzystać z uroków terenów rekreacyjnych. Na biegaczy, spacerowiczów, rowerzystów oraz amatorów nordic walking czekają liczne ścieżki i miejsca do uprawiania sportów, jak choćby pobliski Orlik z trawiastym boiskiem do gry w piłkę nożną, boisko wielofunkcyjne do gry w siatkówkę i koszykówkę, zewnętrzna siłownia, plac zabaw dla najmłodszych czy stajnia Febus.

 


 

W samym Wilkszynie znajduje się przychodnia, market, restauracja oraz stacja paliw. W 40 minut można dojechać rowerem do Pałacu Brzezina i Zamku na Wodzie w Wojnowicach. Sprawny dojazd do Wrocławia osobom niezmotoryzowanym zapewnia komunikacja podmiejska, natomiast kierowcy w około 25 minut dotrą do centrum miasta.
 

Bingo Home to strzał w dziesiątkę!
 

Źródło: INKOM S.A.