Interesuje mnie

Trzeci etap Stacji Kazimierz w sercu Woli

Stacja Kazimierz to wyjątkowy projekt mieszkaniowy powstający na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Do sprzedaży trafił właśnie jego trzeci etap.

 

mieszkania warszawa, mieszkania wola, nowe mieszkania warszawa, trzeci etap stacji kazimierz, stacja kazimierz, polnord

 

W ofercie znajdziemy 173 mieszkania - od kawalerek po pięciopokojowe apartamenty o powierzchni od 29 do 128 m2. Znajdą się one w dwóch nowoczesnych budynkach o zróżnicowanej wysokości sięgającej dziewięciu kondygnacji. Obiekty swoim wyglądem nawiązują do architektury przemysłowej - białą elewację z ciemnoszarymi detalami integrują elementy w kolorze drewna oraz wykończenia z ciemnego metalu.

 

Przygotowując trzeci i czwarty budynek osiedla jak zawsze staraliśmy się sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom Klientów i dostarczyć komfortowe, wysoce funkcjonalne rozwiązania, za które mieszkańcy docenili Stację Kazimierz. Nie zabrakło udogodnień dla rodzin z dziećmi czy też osób aktywnych fizycznie. Liczymy, że nowy etap inwestycji wpisze się w gusta Klientów tak jak etapy wcześniejsze, w których dostępne są już ostatnie lokale – mówi Dariusz Krawczyk, prezes zarządu Polnord.

 

Ceny trzeciej fazy projektu Stacja Kazimierz rozpoczynają się od 7 325 zł za metr kwadratowy. Oprócz mieszkań w stanie deweloperskim, w ofercie znajdzie się również możliwość zakupu lokum wykończonego pod klucz. Do dyspozycji lokatorów zostanie oddanych 176 miejsc parkingowych w podziemnej hali, w tym miejsca na nowoczesnych platformach typu Klaus, a także boksy i komórki lokatorskie. W budynkach znajdą się także wózkownie i rowerownie. 

 

Osiedle jest dobrze skomunikowane z kluczowymi dzielnicami miasta, a jednocześnie doskonale odizolowane od hałasu głównych ulic. Dojazd do centrum Warszawy komunikacją miejską zajmuje 15 minut, a samochodem zaledwie 5–7 minut. 

 

Źródło: materiały prasowe firmy Polnord