Interesuje mnie

Sprzedaż przy Pomorskiej 44

Rośnie zainteresowanie inwestycjami wrocławskiego dewelopera i2 Development. Spółka podsumowała sprzedaż w inwestycji „Pomorska 44”. Projekt cieszy się bardzo dużą popularnością – nabywców znalazło już 47 z 57 mieszkań, a kolejnych 6 zostało objętych rezerwacją. Nieduże metraże mieszkań w atrakcyjnej cenie i lokalizacja w centrum Wrocławia przyciągają kupujących.

 

 „Pomorska 44” to 7-kondygnacyjny obiekt z 57 mieszkaniami o szerokiej gamie metraży – od 23 do 46 m kw. Nieduże powierzchnie są idealnym miejscem
do zamieszkania przez osoby prowadzące niewielkie gospodarstwa domowe. Inwestycja charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia i nowoczesnym projektem architektonicznym, który gwarantuje nabywcom jakość na lata. Wszystkie lokale zostały wyposażone w duże okna, dzięki czemu wnętrza otrzymały maksymalne doświetlenie.
Na parterze deweloper przewidział 3 lokale usługowe, które w całości objęto rezerwacją.

 

 

Atutem osiedla jest również jego dogodna lokalizacja. „Pomorska 44” znajduje się w odległości 15 minut od Rynku oraz 10 minut od Wyspy Słodowej i Ostrowa Tumskiego. Rozbudowana sieć komunikacji miejskiej w pobliżu osiedla pozwoli mieszkańcom na łatwe i szybkie przemieszczanie się do innych dzielnic Wrocławia. Już niedługo do „Pomorskiej 44” wprowadzą się pierwsi lokatorzy – prace budowlane mają zakończyć się jeszcze w tym roku. Ceny mieszkań w inwestycji rozpoczynają się od 6450 zł za m kw.

 

 

Źródło: i2 Development