Interesuje mnie

Ruszyła sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji firmy DACH-BUD

„Lotnicza 145”, czyli najnowsza inwestycja PBO Dach Bud, to 12-piętrowy budynek, który powstaje na wrocławskich Pilczycach, w bezpośrednim sąsiedztwie Stawu Pilczyckiego, nieopodal Stadionu Miejskiego.

 

W najnowszej ofercie Spółki znajduje się 177 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o zróżnicowanej powierzchni odpowiadającej wymaganiom szerokiego wachlarza klientów – od 33 do 74 m kw. Do każdego z lokali przynależeć będzie loggia, a do niektórych z nich także przestronna weranda. Zlokalizowana na kondygnacji podziemnej hala garażowa na 36 miejsc, cichobieżne i nowoczesne windy, a także ciekawie zaprojektowana infrastruktura wokół budynku zapewnić mają maksymalny komfort przyszłych mieszkańców.

 

Powstający budynek to prostopadłościenna bryła w rzucie wydłużonego prostokąta o dłuższym boku zorientowanym w kierunku północno-południowym. Architektura inwestycji gabarytem oraz usytuowaniem nawiązuje do istniejącej już w najbliższym sąsiedztwie wysokiej zabudowy mieszkalnej.

 


Zagospodarowanie terenu wokół inwestycji, źródło: http://www.dachbud.com.pl/lotnicza

 

Okolica, w której powstaje inwestycja, zapewnia kompleksową infrastrukturę osiedlową – w pobliżu znajdują się między innymi szkoły, placówki medyczne oraz centra handlowe. Liczne tereny zielone – Las Pilczycki, park Zachodni czy znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie Staw Pilczycki przyciągną miłośników aktywnego wypoczynku i relaksu w kontakcie z naturą. Położenie zapewnia bezproblemowy i szybki dojazd do centrum miasta jedną z głównych arterii komunikacyjnych, która łączy zachodnią i wschodnią część Wrocławia.

Termin zakończenia budowy inwestycji „Lotnicza 145” planowany jest na marzec 2016 roku, a sprzedaż mieszkań ruszyła 3 sierpnia br. W ofercie znajdują się również mieszkania objęte programem MdM.

 

Źródło: Dach Bud