Interesuje mnie

Osiedle Nowy Wrocław w Kiełczowie

Przy ul. Makowej w Kiełczowie firma Murapol S.A. rozpoczyna kolejną inwestycję pod nazwą "Nowy Wrocław". W ramach pierwszego etapu powstaną dwa kameralne budynki, w których zaplanowano 72 mieszkania o szerokim wyborze metraży - od 29 do 54 m kw.

W ofercie znajdują się zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2- oraz 3-pokojowe. Osiedle idealnie wkomponuje się w dominującą w sąsiedztwie zabudowę. Niskie, trzykondygnacyjne budynki utrzymane zostaną w jasnych kolorach oraz wykończone elementami z drewna. Z myślą o wygodzie lokatorów na terenie osiedla zaplanowano obszerny parking oraz miejsca rowerowe. Nie zabraknie również placu zabaw z atrakcjami dla najmłodszych mieszkańców. Wszystkie lokale na parterze zostaną wyposażone w tarasy. Klienci mieszkający na piętrach będą mieli do dyspozycji przestronne balkony.

Osiedle "Nowy Wrocław" to inwestycja, która zapewni mieszkańcom poczucie prywatności oraz umożliwi odpoczynek w zaciszu wrocławskiego przedmieścia. Wymarzone mieszkanie odnajdą tu również osoby poszukujące wygody i komfortu, bowiem szybko można przenieść się stąd do centrum stolicy Dolnego Śląska, by skorzystać z bogatej oferty edukacyjnej, kulturalnej czy rozrywkowej.


Infrastruktura w najbliższym sąsiedztwie inwestycji jest dobrze rozwinięta. W pobliżu  osiedla  znajdują  się:  przedszkole, szkoły, przychodnia lekarska, apteka, sklepy, a także centrum handlowe Korona z kinem i restauracjami. 
Źródło: Murapol S.A.