Interesuje mnie

OKAM i PRC Architekci: Projekt Domaniewskiej już powstaje

Firma OKAM współpracuje z PRC Architekci. Pracowania zaprojektuje najnowszy projekt firmy: budynek mieszkalny z lokalami usługowymi przy ulicy Domaniewskiej 49 na Mokotowie w Warszawie.


- Wracamy do dobrej współpracy. Razem z pracownią PRC współpracowałem przy realizacji Arlet House na Ochocie. To ciekawy projekt: cieszy oko i jest funkcjonalny – mówi Arie Koren, CEO Okam. – W przypadku inwestycji przy ul. Domaniewskiej 49 jeszcze nie mamy gotowego projektu, a inwestycja już wzbudziła zainteresowanie klientów, którzy pytają, kiedy rozpoczniemy sprzedaż. To zasługa dobrej lokalizacji oraz pozytywnej oceny Okamu – dodaje Koren.

Na blisko 12 tys. metrów kwadratowych działki powstanie budynek mieszkalny. - Pomysł w głowach naszych architektów już się zrodził. Poznaliśmy możliwe warunki zabudowy i oczekiwania inwestora, teraz czas na kreację. - mówi Andrzej Michalik, Partner PRC Architekci. Pracownia istnieje od ponad 20 lat i zrealizowała szereg inwestycji na terenie całego kraju: od projektów budynków biurowych i hoteli, poprzez mieszkalne, do centrów handlowych i urbanistyki. W jej portfolio znajdują się m.in. osiedla Maraton Gardens w Poznaniu, Miasteczko Orange w Warszawie czy prestiżowy projekt Mamaison Hotel Le Regina Warsaw.

Mieszkania, które powstaną na działce przy ul. Domaniewskiej 49 gwarantować będą mieszkańcom spokój w świetnej lokalizacji: w oddaleniu od głównej ulicy w sąsiedztwie mokotowskiego centrum biurowo-usługowego. Klienci będą mogli wybierać w metrażu od 26 do 112 m kw.
 
Projekt zostanie zaprezentowany w II kwartale 2018 roku. Inwestor planuje otwarcie sprzedaży na przełomie II/III kwartału 2018 roku.

 

Źródło: http://www.okam.pl/