Interesuje mnie

Nowy projekt Sanbetu w Wysokiej

Przy ulicy Chabrowej w podwrocławskiej miejscowości Wysoka firma Sanbet Development realizuje zespół czterech 3-kondygnacyjnych, kameralnych budynków, w których znajdzie się łącznie 55 funkcjonalnych mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchni od 42 do 94 m kw.

 

W ofercie pojawią się również przestronne mieszkania z antresolami i dużymi oknami. Wszystkie mają dostęp do balkonów, tarasów lub ogrodów o metrażu nawet do 166 m kw.

 

 

Na parterze zaprojektowano cztery lokale usługowe o powierzchniach: 30, 48 i 142 m kw. W trosce o wygodę przyszłych mieszkańców pod całością inwestycji będzie znajdować się podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi.

 

 

Deweloper podkreśla atuty tej inwestycji: kameralną zabudowę ze sporą przestrzenią pomiędzy budynkami oraz osiedlową zielenią, bliskość nowego zespołu szkolno-przedszkolnego, dostępność pełnej infrastruktury wokół osiedla oraz jego dogodną lokalizację, która zapewnia szybki dojazd do centrum Wrocławia nie tylko autem, ale także komunikacją autobusową (linia 112 i 612).


Źródło: Sanbet Development