Interesuje mnie

Nowa inwestycja przy Pięknej

i2 Development właśnie uruchomił sprzedaż lokali przy ulicy Pięknej 58 na Krzykach. Jest to kolejna po „Ogrodach Jordanowskich”, „The Avenue” oraz osiedlach „Zodiak” inwestycja, która powstaje w otoczeniu zieleni.

 

 – Dynamicznie realizujemy kolejne projekty na rynku nieruchomości mieszkaniowych we Wrocławiu. W naszej ocenie Krzyki są atrakcyjną dzielnicą, stąd decyzja o rozpoczęciu inwestycji w tej części miasta – mówi Marcin Misztal, wiceprezes Zarządu i2 Development. – Budujemy w prestiżowych lokalizacjach, w sąsiedztwie atrakcyjnych terenów miejskich – dodaje Misztal.

 

 

Kompleks 3 budynków przewiduje 111 lokali o zróżnicowanej powierzchni – od kawalerek do 3-, 4-pokojowych mieszkań (od 24 do 128 m kw.) z możliwością powiększenia przestrzeni o podwieszane antresole. Do każdego lokalu przynależeć będzie przestronny balkon albo taras. 5-kondygnacyjny budynek powstaje na ogrodzonym terenie, w ramach którego deweloper zaprojektował bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych i ogrody do rekreacji. Dla wygody przyszłych mieszkańców pod dwoma budynkami przewidziano garaż podziemny z miejscami parkingowymi oraz boksami rowerowymi. Komfort zapewni m.in. doskonałe wykończenie części mieszkalnych, wysoki standard powierzchni wspólnych, a także cichobieżne windy.

 

 

Dużym atutem inwestycji „Piękna 58” jest jej położenie, które umożliwia szybki dojazd do autostrady A4 oraz terenów zielonych miasta: parku Klecińskiego i Południowego. W pobliżu znajdują się lokale handlowo-usługowe, szkoła, przedszkole oraz aquapark.

Deweloper planuje zakończenie inwestycji na II kwartał 2017 r.

 

Źródło: i2 Development