Interesuje mnie

Nowa inwestycja P.B. Start w Krakowie

P.B. Start rozpoczyna sprzedaż i prace budowlane związane z realizacją inwestycji Enklawa Rodzinna. Powstaje ona przy ul. Kordiana na krakowskim Kurdwanowie, w dzielnicy Podgórze.

 

mieszkania kraków, nowe mieszkania kraków, enklawa rodzinna, pb start, przedsiębiorstwo budowlane start, nowe mieszkania kraków, mieszania kurdanów

 

Enklawa Rodzinna będzie się składała z dwóch 7-kondygnacyjnych budynków, w których znajdą się łącznie 162 mieszkania. W ofercie dostępne są lokale 1, 2, 3 i 4-pokojowe o zróżnicowanych metrażach od 28,42 mkw do 78,21, a ich cena kształtuje się od 5 do 6,3 tys. zł/mkw. Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. 

 

Z okazji uruchomienia sprzedaży, przygotowaliśmy specjalną promocję. Pierwsze 30 mieszkań w inwestycji można zakupić w okazjonalnej cenie, niższej o 200zł/mkw - mówi Marek Szmolke, prezes P.B. Start.

 

Enklawa znajduje się w odległości 7 km od Rynku Głównego, a od centrum handlowego Bonarka dzielą ją 3 km. Niedaleko stąd zarówno do parku, placówek oświatowych, jak i przystanków komunikacji miejskiej oraz obwodnicy. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z założeniami dewelopera nowe mieszkania na Kurdwanowie będą gotowe w IV kwartale 2018 roku.

 

Źródło: materiały prasowe firmy P.B. Start