Interesuje mnie

Na Białołęce rośnie Osiedle Flora

Ruszyła sprzedaż kolejnych etapów Osiedla Flora – inwestycji Grupy Asbud na warszawskiej Białołęce. Łącznie w jej trzeciej i czwartej części, nazwanym Wrzosy i Bratki, powstanie 118 mieszkań w sześciu kameralnych budynkach.

 

mieszkania warszawa, nowe mieszkania warszawa, mieszkania białołęka, nowe mieszkania na białołęce, asbud, osiedle flora

 

Flora to nowoczesny projekt mieszkaniowy powstający przy ulicy Głębockiej i Okrągłej na Białołęce – jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic stolicy. W niedalekiej odległości od inwestycji znajdują się liczne galerie handlowe, restauracje, obiekty sportowe i rekreacyjne oraz placówki zdrowia, kultury i oświaty. Tuż obok wejścia na teren osiedla znajduje się przystanek autobusowy, a dojazd do centrum Warszawy zajmuje około 20 minut.

 

W trzecim etapie osiedla, nazwanym Wrzosy, Asbud zaplanował trzy (trzy - i czterokondygnacyjne) budynki ze 113 mieszkaniami. Czwarta część o nazwie Bratki, zaoferuje 105 lokali - wszystkie o powierzchni od 30 do 105 metrów kwadratowych. Do tych zlokalizowanych na parterze należeć będą ogródki o powierzchni od 20 do 100 m2, a na ostatnich kondygnacjach znajdą się tarasy od 11 do 200 m2. Ceny wahają się w granicy od 5,6 do 6,7 tys. zł za metr kwadratowy.

 

Na Osiedlu Flora zastosowane będą nowoczesne rozwiązania technologiczne, np. system odzyskiwania tzw. szarej wody oraz możliwość zdalnego zarządzania mieszkaniem na odległość - włączanie alarmu, monitorowanie okien, włączanie oświetlenia, regulowanie ogrzewania, a także kontrola zużycia prądu. Podobnie jak w przypadku I etapu, deweloper oferuje możliwość wykończenia lokum „pod klucz”, w ramach trzech programów - Easy, Soft lub Comfort. 

 

Lokale mają być gotowe w listopadzie 2018 roku. Część z nich kwalifikuje się do programu Mieszkanie dla Młodych.

 

Źródło: materiały prasowe firmy Asbud