Interesuje mnie

Lokum Deweloper rusza na podbój Małopolski

Jeden z najbardziej znanych wrocławskich inwestorów rozszerza swoją działalność i rozpoczyna swój pierwszy projekt w stolicy Małopolski. Lokum Deweloper otrzymał pozwolenie na budowę Lokum Vista, które powstanie w Krakowie przy ul. Walerego Sławka. W pierwszym etapie zaplanowano 245 lokali o powierzchni od 39,93 do 62,83 metrów kwadratowych.

 

lokum vista, lokum deweloper, osiedle vista, osiedle vista w krakowie, mieszkania w krakowie, nowe mieszkania w krakowie

 

Pierwsza pula mieszkań trafiła do sprzedaży w czwartym kwartale 2016 roku. Część z nich została już objęta rezerwacją, a pozostałe 99 wejdzie do oferty w II kw. 2017 roku. Średnia cena za metr kwadratowy wynosi 6610 zł.

 

Rozpoczęcie budowy osiedla Lokum Vista to istotne wydarzenie w historii Lokum Deweloper. Od 2004 r. konsekwentnie budowaliśmy pozycję lidera w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie we Wrocławiu. Zgodnie z założoną strategią biznesową podjęliśmy decyzje o zwiększeniu skali naszej działalności i wejściu na nowy rynek. W zeszłym roku zakupiliśmy w Krakowie 7,5 ha gruntów za 77,4 mln zł, co umożliwia nam realizację ponad 1 500 lokali o łącznej powierzchni użytkowej 84 tys. m 2 w ciągu 3 lat – powiedział Bartosz Kuźniar, Prezes Zarządu Lokum Deweloper.

 

lokum vista, lokum deweloper, osiedle vista, osiedle vista w krakowie, mieszkania w krakowie, nowe mieszkania w krakowieTak jak w każdej ze wcześniejszych inwestycji tego dewelopera, w Lokum Vista znajdziemy starannie zaprojektowane części wspólne - przestronne dziedzińce z fontannami, unikatową zielenią i placami zabaw. Na zmotoryzowanych czekają miejsca parkingowe w halach garażowych oraz miejsca postojowe naziemne. Cały teren będzie ogrodzony i monitorowany, a w niektórych budynkach znajdą się lokale usługowe.

 

W ramach całego osiedla powstanie łącznie 986 lokali o metrażach od 31 do nawet 90 metrów kwadratowych. Dzięki świetnej lokalizacji oraz bardzo dobrze rozwiniętej sieci komunikacyjnej i infrastrukturze handlowo-usługowej jest to idealne rozwiązanie zarówno dla inwestorów zainteresowanych zakupem nieruchomości na wynajem, jak i dla klientów realizujących własne potrzeby mieszkaniowe.

 

Źródło: materiały prasowe firmy Lokum Deweloper