Interesuje mnie

Kolejny projekt grupy Sento w Krakowie

Niebawem ruszy budowa nowej inwestycji grupy Sento przy ul. Wielickiej w Krakowie. W Sensity znajdziemy 125 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach w przedziale od 29 do 108 mkw.

 

mieszkania kraków, mieszkania na sprzedaż kraków, nowe mieszkanie kraków, mieszkanie na sprzedaż w krakowie, sensity, sento

 

Sensity to projekt skierowany do osób, które prowadzą aktywny tryb życia i poszukują mieszkania w nowoczesnym stylu. Zastosowane rozwiązania architektoniczne sprawią, że budynek wyróżni się na tle okolicznej zabudowy - cechować się będzie minimalistycznym designem oraz zróżnicowaną wysokością od 5 do 7 kondygnacji. Warte uwagi jest nietuzinkowe zagospodarowanie przestrzeni wspólnej, które zakłada oświetlone alejki, plac zabaw, plac rekreacyjny z siłownią na świeżym powietrzu i rowerownię. 

 

Inwestycja grupy Sento powstanie w doskonale skomunikowanej części Krakowa, z której dojazd do centrum komunikacją miejską zajmuje tylko kwadrans. To już kolejny projekt tej firmy w stolicy Małopolski. Deweloper działający na rynku od 2000 r. posiada obecnie w ofercie inwestycje Atrium Park, Villa Sento oraz Sento Park. Już wkrótce dostępna będzie także kolejna inwestycja z widokiem na Wawel.

 

Źródło: rynekpierwotny.pl