Interesuje mnie

Karmar odpowiedzialny za rewitalizację Jagiełły 6

Firma Karmar S.A. została generalnym wykonawcą Jagiełły 6, czwartej inwestycji Bouygues Immobilier we Wrocławiu. Umowa obejmuje całość prac budowlanych w ramach inwestycji, w tym również rewitalizację zabytkowej kamienicy.


Planowany termin oddania inwestycji do użytku to grudzień 2018 r. W ramach umowy z deweloperem Karmar zrewitalizuje i wybuduje kamienice przy ul. Jagiełły 6, w których znajdzie się 69 apartamentów o różnych wielkościach. Najmniejszy z nich będzie miał 23 m kw., zaś największy – 137 m kw. Oprócz tego zostanie wykonany wewnętrzny dziedziniec pełen zieleni oraz podziemna hala garażowa. Każde z mieszkań ma zostać wyposażone w przestronny balkon lub taras. Na parterze budynku przewidziano lokale usługowe. Na terenach bezpośrednio przylegających do działki powstaną chodniki i drogi rowerowe.

 

 

Cieszymy się ze współpracy z firmą Karmar. Ich doświadczenie gwarantuje, że nasza inwestycja zostanie zrealizowana na wysokim poziomie, co jest szczególnie istotne przy projektach uwzględniających rewitalizację – mówi Łukasz Paryś, dyrektor wrocławskiego oddziału Bouygues Immobilier.

 

W portfolio firmy Karmar znajdują się między innymi Silver Tower Center, Węzeł Lotnicza i Miasto Marina we Wrocławiu.

 

Zgodnie z harmonogramem budowy osiedla stan surowy Jagiełły 6 zostanie zamknięty we wrześniu 2018 r., zaś gotowe do zamieszkania apartamenty zostaną oddane 3 miesiące później – w grudniu 2018 r.

 

Źródło: mat. inwestora