Interesuje mnie

II etap inwestycji „Na Sokratesa” już w sprzedaży

Na warszawskich Bielanach realizowana jest inwestycja „Na Sokratesa” - osiedle mieszkaniowe firmy Home Invest. Deweloper poinformował właśnie, że w sprzedaży znalazły się mieszkania z drugiego realizowanego etapu, którego budowa rozpoczęła się 3 sierpnia.

 

Bieżąca faza inwestycji będzie składała się z jednego budynku „B” o wysokości od 7 do 9 pięter. Potencjalni nabywcy mogą wybrać swoje nowe, wymarzone cztery kąty spośród 186 mieszkań o zróżnicowanej wielkości powierzchni – od 29,49 do 67,71 m2. W ofercie znajdują się zarówno małe i funkcjonalne lokale, jak i duże, przestronne apartamenty.

 


Wizualizacja budynku w II etapie inwestycji "Na Sokratesa". Źródło: Home Invest.

 

Do wszystkich mieszkań przynależeć będą balkony lub tarasy, a do tych usytuowanych na parterze – przydomowe ogródki. Ogromną zaletą lokali jest – w większości z nich – podział na strefę nocną i dzienną oraz przemyślane i funkcjonalne zaprojektowanie wnętrz. Inwestor zadbał również o zagospodarowanie terenu wokół budynków – projekt obejmuje dwa dziedzińce od strony południowo-zachodniej, co da możliwość prawidłowego nasłonecznienia zarówno mieszkań, jak i terenów otwartych. Cały zespół budynków będzie ogrodzony i objęty kompleksową ochroną.

 

Lokalizacja osiedla gwarantuje odpowiednią komunikację z centrum Warszawy oraz innymi częściami miasta, dzięki położonej w odległości kilkuset metrów stacji metra Młociny, pobliskim przystankom autobusowym i tramwajowym, a także węzłom komunikacyjnym. Mieszkańcy „Na Sokratesa” będą mieli do dyspozycji rozbudowaną sieć punktów handlowo-usługowych zlokalizowanych w okolicy oraz żłobków, szkół i przedszkoli.

 

Drugi etap inwestycji zgodnie z planem ma zostać oddany do użytku w I kwartale 2017 roku.

 

Źródło: nieruchomosci.egospodarka.pl