Interesuje mnie

i2 Development uruchamia sprzedaż „Na Kazamatach”

i2 Development przywraca do użytku kolejną nieruchomość w ramach wrocławskiego Bulwaru Staromiejskiego – „Na Kazamatach”. Z klimatycznych wnętrz widoczny będzie park ze starodrzewem, fosa miejska oraz bulwarowe kawiarnie i restauracje.

 

Spośród 14 budynków Bulwaru Staromiejskiego inwestycja „Na Kazamatach” będzie dedykowana do najmu krótkoterminowego dzięki umowie, którą podpisaliśmy z Sun & Snow – czołowym w Polsce operatorem zarządzającym najmem apartamentów – mówi Marcin Misztal, wiceprezes zarządu i2 Development.

 

Deweloper w ramach inwestycji przewidział 63 lokale mieszkalne o powierzchni od 23 do 64 m kw. – od kawalerek i kawalerek z antresolami do mieszkań 3-pokojowych. Część z apartamentów na pierwszej kondygnacji zlokalizowana będzie w zabytkowych kazamatach. Większości mieszkań o zróżnicowanej wysokości – od 2,75 do ponad 4,5 m wysokości – dedykowano balkony, a w niektórych umożliwiono dobudowanie antresoli (wedle indywidualnego uznania klienta). Projekt zakłada 5 kondygnacji nadziemnych oraz 1 podziemną. W ramach całej inwestycji przewidziano 7 lokali użytkowych o metrażach od 55 do ponad 204 m kw.

 

 

Dużym atutem „Na Kazamatach” jest atrakcyjna lokalizacja w centrum Wrocławia, w dzielnicy Stare Miasto, na Przedmieściu Mikołajskim. O prestiżu inwestycji świadczy m.in. sąsiedztwo wrocławskiego rynku, Akademii Muzycznej czy Teatru Współczesnego. Stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego przy pl. Jana Pawła II umożliwia korzystanie z dużej liczby ścieżek pieszo-rowerowych zlokalizowanych wzdłuż fosy miejskiej oraz koryta Odry. Teren jest bardzo dobrze skomunikowany z lotniskiem i Dworcem Głównym.

 

 

Deweloper planuje zakończenie inwestycji na III kwartał 2017 roku.

 

Źródło: i2 Development