Interesuje mnie

Bezpiecznie z INTER-ES

Deweloper przedstawił swoją najnowszą inwestycję „Osiedle Bezpieczna” położoną bezpośrednio przy ul. Bezpiecznej na osiedlu Różanka, w pobliżu terenów rekreacyjnych wokół rzeki Odry.

Atutem tej inwestycji jest doskonała lokalizacja, która gwarantuje bliskie sąsiedztwo ważnych węzłów komunikacyjnych, szkół, uczelni oraz placówek zdrowia. Dodatkową zaletą jest pobliski basen oraz boiska sportowe zapewniające możliwość aktywnego wypoczynku.

Powstanie osiedle o oryginalnej architekturze i przemyślanym układzie pomieszczeń ze słonecznymi tarasami. Projekt wykonała renomowana Pracownia Projektowa APP Konarzewski.

W ofercie znajdą się 84 funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 28 m kw. do 107 m kw. z balkonami oraz niektóre mieszkania z zielonymi tarasami o powierzchni do 40 m kw. Budynek ma VI kondygnacji z antresolami w części zachodniej. W każdej klatce schodowej znajduje się winda zjeżdżająca do poziomu wielostanowiskowego garażu podziemnego z 99 miejscami dla samochodów osobowych. Bezpośrednio od ulicy Bezpiecznej na parterze zlokalizowane będą lokale usługowe. Termin przekazania pierwszych mieszkań zaplanowano na I kwartał 2016 roku.

Źródło: www.deweloper-is.pl