Interesuje mnie

Zielona Dolina II - Mieszkania Warszawa

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 1 do 3
Piętro: do 2
Powierzchnia całkowita: od 30,00 do 69,00 m2

Liczba kondygnacji w budynku: 3

J.W. Construction Holding S.A. 813

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Osiedle Zielona Dolina II to zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych, które powstaną w bezpośrednim sąsiedztwie projektu Zielona Dolina I, cieszącego się dużym zainteresowaniem osób poszukujących gotowych mieszkań. Projekt Zielona Dolina zyskał uznanie nie tylko mieszkańców ale również specjalistów branży nieruchomości co zaowocowało przyznaniem tytułu Perła Najwyższej Jakości w kategorii QI Produkt 2015. Sukces sprzedaży osiedla skłonił nas do kontynuacji projektu w nowej odsłonie.

Niska zabudowa podkreśli kameralność oraz prestiż osiedla. Kompleks będzie ogrodzony i strzeżony, co zwiększy poczucie bezpieczeństwa i prywatności mieszkańców. Na terenie osiedla powstaną liczne sklepy i punkty usługowe m.in. Żabka i gabinet stomatologiczny. To wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi, a także singli. Prawdziwa enklawa, łącząca doskonałe warunki do rozwoju i nauki najmłodszych oraz funkcjonalność i rozrywkę dla dorosłych. Nie bez znaczenia będą również niskie koszty utrzymania mieszkań i części wspólnych w porównaniu do kosztów czynszu na osiedlach zlokalizowanych w okolicach centrum miasta.

Liczba kondygnacji w budynku: 3

Lokalizacja

Wybierz przyszłość - Białołęka jest najszybciej rozwijającą się dzielnicą w Warszawie, najchętniej wybieraną przez osoby szukające mieszkania, co powoduje dynamiczny postęp w zakresie infrastruktury i nowych połączeń komunikacyjnych. Wybór Białołęki łączy w sobie szybki dostęp do miejskich udogodnień oraz bliskość terenów zielonych umożliwiających relaks na łonie natury.

W okolicy

sklep spożywczy, centrum handlowe

Obecne w budynku

plac zabaw, miejsca parkingowe

Przynależy do nieruchomości

balkon