Interesuje mnie

Niestety to ogłoszenie jest już nieaktywne. Aktualne oferty znajdziesz za pomocą wyszukiwarki powyżej.

Włodarzewska 83 - Mieszkania Warszawa

od 404 475,00 PLN od 7 500,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 2 do 3
Piętro: do 8
Powierzchnia całkowita: od 53,93 do 64,00 m2

Liczba kondygnacji w budynku: 9
Rodzaj parkingu: miejsca postojowe podziemne
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: zakończona

SGI S.A. 1059

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

„Włodarzewska 83” – do zamieszkania od zaraz!
Nowy budynek mieszkaniowy położony jest u zbiegu ul. Włodarzewskiej i Drawskiej w kameralnej i zielonej części Ochoty. Z okien mieszkań położonych na wyższych kondygnacjach rozciąga się widok na Park Szcześliwicki, a z pozostałych na wewnętrzny dziedziniec oraz spokojne willowe uliczki.

„Włodarzewska 83” została zaprojektowana tak, aby współgrać z otaczającą ją zielenią oraz komponować się z charakterystyczną zabudową całej dzielnicy. Pod budynkiem znajduje się przestronny garaż, w którym oprócz miejsc postojowych dla samochodów przewidziano również boksy rowerowe, a na parterze lokale usługowe.

Główne atuty osiedla SGI „Włodarzewska 83″ to:
• Doskonała lokalizacja w zielonej części Ochoty 
• Jasne i przestronne mieszkania
• Korzystne połączenie z centrum miasta 
• Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego

Wysokość pomieszczeń (cm): 270.00
Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji w budynku: 9
Parking: miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja

W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się liczne tereny zielone, w tym słynny Park Szczęśliwicki, jak również restauracje, sklepy i centra handlowe, które docenią wszyscy spragnieni komfortu życia w centrum miasta. Osoby aktywne sportowo z pewnością ucieszy bliskość ośrodków sportowych, kortów tenisowych, basenów oraz całorocznego stoku narciarskiego, natomiast miłośnicy kultury docenią sąsiedztwo Teatru Ochota oraz kultowego Och-Teatr. Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej zarówno od strony ul. Grójeckiej jak i Al. Jerozolimskich, która zapewnia szybki dojazd do centrum miasta. Dzięki stacji Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM) oraz Kolei Mazowieckich i WKD można sprawnie dostać się również na lotnisko oraz do innych części Warszawy i jej okolic. Naturalne walory przyrodnicze tej części Warszawy to potencjał wypoczynkowy i rekreacyjny dla jej mieszkańców. Jest tu sporo miejsc piknikowych i spacerowych, a okolica stwarza możliwości do aktywnego wypoczynku, dzięki ścieżkom do jazdy na rowerze lub na rolkach, nie wspominając o wzniesieniu do jazdy na nartach.

W okolicy

autobus, przedszkole, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, plac zabaw, centrum handlowe, siłownia, fitness

Obecne w budynku

plac zabaw, miejsca parkingowe

Przynależy do nieruchomości

balkon, komórka lokatorska, loggia