Interesuje mnie

Willa Ursynów 2 - Mieszkania Warszawa

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 3 do 6
Piętro: do 3
Powierzchnia całkowita: od 74,77 do 83,84 m2

Ogrzewanie: Możliwość montażu kominka

Kiljańczyk Development Sp. z o.o. 1266

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Inwestycja Willa Ursynów to osiedle budynków mieszkalnych, powstające w pónocno-zachodniej części Ursynowa.
Wyselekcjonowane mieszkania pod względem metrażu i ceny objęte są programem mieszkanie dla młodych.
Lokale będą mieszkaniami bezczynszowymi, w których właściciel kontroluje wydatki i decyduje o kosztach eksploatacyjnych - nie ponosi dodatkowych opłat za utrzymanie części wspólnych.
Mieszkania znajdują się w otoczeniu bujnej zieleni, dzięki czemu spełniają marzenia o własnym domu z ogródkiem za niewygórowaną cenę. Dogodne metraże mieszkań oraz ich niskie koszty utrzymania są idealnym rozwiązaniem dla osób, które planują zakup mieszkania o cechach domu jednorodzinnego w cenie zwykłego mieszkania.

Wysokość pomieszczeń (cm): 260.00
Ogrzewanie: Możliwość montażu kominka

Lokalizacja

Osiedle Willa Ursynów znajduje się w północno-zachodniej części Ursynowa - Grabów.Od strony północnej sąsiaduje z rozległymi terenami rekreacyjnymi warszawskich wyścigów konnych, co gwarantuje mieszkańcom spokój i odizolowanie od zgiełku wielkomiejskiego. Aktywny wypoczynek zapewnia pobliski Las Kabacki, stadnina koni, czy oddalony o kilka kilometrów Powsin z Ogrodem Botanicznym oraz liczne trasy rowerowe. Bliskość ulicy Puławskiej z miejską komunikacją autobusową zapewnia szybki i dogodny dojazd do centrum Warszawy i innych rejonów Warszawy, a wybudowana trasa S79 do lotniska i S2 do węzła autostradowego pozwala na bezpośrednie połączenie z siecią obwodnic Warszawy.

W okolicy

przedszkole, sklep spożywczy, szkoła, centrum handlowe, las, siłownia, fitness

Przynależy do nieruchomości

balkon, ogródek