Interesuje mnie

Niestety to ogłoszenie jest już nieaktywne. Aktualne oferty znajdziesz za pomocą wyszukiwarki powyżej.

Widawskie Zacisze - Mieszkania Wrocław

od 280 000,00 PLN od 4 180,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 3
Powierzchnia całkowita: od 67,00 m2
Termin oddania: 30/06/2017

Rodzaj parkingu: miejsca postojowe naziemne
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: zakończona

Hajto Development Group Sp. z o.o. 186

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Każdy z 4 budynków będzie posiadał 9 mieszkań o powierzchni od 43 do blisko 70 m2 - wśród nich znajdą się również mieszkania dwupoziomowe. Na parterze obiektów zlokalizowane będą lokale usługowe - każdy o powierzchni ponad 50 m2 - idealne miejsce na osiedlowy sklepik, aptekę lub zakład fryzjerski. Inwestycję planujemy zakończyć w pierwszym kwartale 2017 roku.

Do każdego mieszkania na parterze przynależeć będzie taras z wyjściem na część ogrodową, z kolei dla mieszkań na pierwszym piętrze przewidziano przestronne balkony o metrażu ok. 10m2. Dla lokali usytuowanych na drugim piętrze zaprojektowane zostały balkony oraz obszerne tarasy dostępne z poziomu antresoli o wielkości nawet 17m2.

Architektura osiedla zaprojektowana została w sposób bardzo nowoczesny. Bryła budynków ma kształt nieregularnego wieloboku, któremu uroku dodają wbudowane przeszklone i słoneczne tarasy - ich ściany wykończone będą modnym, imitującym drewno zdobieniem. Jasna elewacja oraz białe ramy okien nie tylko powodują, że mieszkania nie będą nagrzewały się w upalne dni, ale też bardzo dobrze kontrastują z grafitową kostką podłoża zaprojektowaną wokół budynków. Dodatkowego uroku dodaje zieleń drzew, krzewów i trawników - zarówno ta przewidziana na osiedlu, jak i naturalna otaczająca inwestycję.

Projektując osiedle, zadbaliśmy o najdrobniejsze nawet szczegóły związane z komfortem życia i bezpieczeństwem przyszłych lokatorów. Widawskie Zacisze zapewni Tobie i Twoim bliskim:

  • indywidualne miejsce postojowe w cenie 10 000 PLN
  • stały, 24-godzinny monitoring osiedla
  • ogólnodostępne stojaki rowerowe
  • szerokie chodniki, które umożliwią bezpieczny ruch pieszym
  • plac zabaw dla dzieci
  • bogactwo zieleni i spokojne otoczenie inwestycji

Wysokość pomieszczeń (cm): 260.00
Liczba budynków: 4
Parking: miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja

Jeśli marzysz o tym, aby zamieszkać w cichej i spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie chcesz łatwo i szybko dostać się do centrum Wrocławia - Widawskie Zacisze jest osiedlem stworzonym dla Ciebie. Widawa i Lipa Piotrowska to północne dzielnice Wrocławia, które mocno zyskały na popularności ze względu na swoją atrakcyjną lokalizację. Obecni mieszkańcy doceniają bliskość ważnych dla nich punktów usługowych i medycznych, takich jak: CH Marino, jeden z największych i najbardziej cenionych we Wrocławiu Wojewódzki Szpital Specjalistyczny przy ul. Kamieńskiego, liczne restauracje, sklepy (np. Dino, Lidl i Biedronka), stacje benzynowe i punkty usługowe. Bliska obecność rzeki Widawa, która od lat stanowi obowiązkowy punkt wypadowy dla wędkarzy i spacerowiczów, a także zieleń lasów i łąk z pewnością pozwolą poczuć się Tobie i Twojej rodzinie bardzo komfortowo spędzając czas w otoczeniu natury. Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, to w najbliższym otoczeniu czekają na Ciebie spokojne trasy do biegania, ścieżki idealne do Nordic Walking oraz liczne trasy rowerowe. Widawskie Zacisze to osiedle składające się z czterech budynków, które położone jest jedynie 10 km od wrocławskiego Rynku. To idealne miejsce do życia, z którego łatwo dostaniesz się w krótkim czasie do najważniejszych dla Ciebie miejsc.

Sposób płatności

Informacja u dewelopera.

W okolicy

autobus, przedszkole, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, bankomat, restauracja

Obecne w budynku

monitoring, plac zabaw, miejsca parkingowe, teren zielony, teren zamknięty

Przynależy do nieruchomości

balkon, taras, komórka lokatorska, ogródek, antresola

Media

woda, prąd, gaz, kanalizacja