Interesuje mnie

Vista Mokotów - Mieszkania Warszawa

od 7 400,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 2 do 5
Piętro: do 12
Powierzchnia całkowita: od 52,27 do 115,93 m2
Termin oddania: 15/12/2017

Typ budynku: budynek mieszkalny wielorodzinny
Rodzaj parkingu: miejsca postojowe podziemne
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: zakończona

Okam Capital Sp. z o.o. 1541

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Apartamenty z inwestycji Vista Mokotów znajdują się przy warszawskiej ulicy Woronicza 33B. Tą część Mokotowa charakteryzuje spokojna i cicha atmosfera oraz duża ilość zieleni. Sam budynek jest trochę odsunięty od ulicy oraz otoczony drzewami.

Łącznie powstały 274 mieszkania o metrażach od 28 do 162 m kw. Każde z nich posiada balkon, taras lub loggię.

Mieszkania usytuowane na najwyższych piętrach posiadają ogrody zimowe.

Blisko stąd do komunikacji miejskiej – autobusu, tramwaju, metra czy SKM. Natomiast w okolicy znajdują się wszelkie niezbędne w życiu codziennym obiekty, w tym: placówki edukacyjne, lokale usługowe, galeria handlowa czy obiekty sportowe.  

W obiekcie poza tym znajduje się trzypoziomowy garaż podziemny, wypożyczalnia rowerów i Klub Mieszkańca, a także ochrona i monitoring.

Liczba budynków: 2
Parking: miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja

Z okien wyższych kondygnacji inwestycji VISTA MOKOTÓW rozpościera się fantastyczny widok na panoramę Warszawy. Lokalizacja VISTA MOKOTÓW to miejsce, które doskonale łączy w sobie zalety życia w wielkim mieście z zaletami mieszkania w zacisznej zielonej dzielnicy. VISTA MOKOTÓW jest nieco odsunięta od ulicy Woronicza i dodatkowo osłonięta drzewami, co gwarantuje Mieszkańcom ciszę i spokój. Bliskość komunikacji miejskiej - autobus, tramwaj, metro czy SKM - umożliwia szybki dojazd nie tylko do centrum, ale także innych dzielic Warszawy, a zlokalizowana nieopodal obwodnica łatwy wyjazd z miasta. W sąsiedztwie VISTA MOKOTÓW znajduje się wiele szkół i przedszkoli, a także sklepów i usług. Poza tym galeria handlowa, basen, klub fitness, instytucje kultury oraz pełna infrastruktura zdrowotna czyli wszystko czego potrzeba, aby wieść rodzinne komfortowe życie bez tracenia czasu na dojazd i stanie w korkach.

W okolicy

autobus, przedszkole, tramwaj, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, plac zabaw, PKP, centrum handlowe, poczta, żłobek, basen, siłownia, fitness, bankomat, bank, restauracja, teren rekreacyjny, ścieżki rowerowe, kino, fryzjer, sklepy wielobranżowe

Obecne w budynku

przystosowanie dla niepełnosprawnych, winda, monitoring, plac zabaw, ochrona budynku, miejsca parkingowe, teren zielony, patio, fontanna, recepcja

Przynależy do nieruchomości

balkon, taras, komórka lokatorska, ogródek, loggia

Obecne w mieszkaniu

wideofon

Media

woda, siła, prąd, kanalizacja