Interesuje mnie

Villa Merkury - Mieszkania Warszawa

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 3 do 5
Piętro: do 3
Powierzchnia całkowita: od 59,69 do 106,61 m2

Typ budynku: budynki mieszkalne wielorodzinne

City Villa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Piano Spółka Komandytowa 1634

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Inwestycja Villa Merkury to kameralne budynki wielorodzinne zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Narwik 18. Ta cześć miasta jest doskonale skomunikowana z pozostałymi dzielnicami. Przy tym należy podkreślić, że budynek jest odseparowany od hałasu miejskiego ruchu – co znacznie poprawia wygodę i komfort mieszkania w tym miejscu.

Villa Merkury to aż 53 funkcjonalne mieszkania w III- piętrowym budynku z windami. W ofercie znajdują się lokale o powierzchniach od 47 do 107 m kw., a w garażu powstanie aż 69 miejsc postojowych i 39 komórek lokatorskich.

Klatka schodowa zostanie wykończona z połączeniem prostoty z nowoczesnością, co znacznie zwiększy walory estetyczne budynku.

Na terenie inwestycji powstaje plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców oraz teren zielony wraz z ławeczkami. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne, korty tenisowe, Pałac w Wilanowie czy rezerwaty przyrody. Dodatkowo w okolicy można odnaleźć najważniejsze arterie komunikacyjne (Powstańców Śląskich) czy trasę S8 – co umożliwia szybki transport do pozostałych dzielnic miasta.

Liczba budynków: 3

W okolicy

autobus, przedszkole, sklep spożywczy, szkoła, centrum handlowe, teren rekreacyjny

Obecne w budynku

winda