Interesuje mnie

Niestety to ogłoszenie jest już nieaktywne. Aktualne oferty znajdziesz za pomocą wyszukiwarki powyżej.

VICINO - Mieszkania Wrocław

od 5 600,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 3 do 4
Piętro: do 5
Powierzchnia całkowita: od 53,00 do 70,00 m2

Liczba kondygnacji w budynku: 6
Typ budynku: blok mieszkalny
Ogrzewanie: Miejskie
Rodzaj parkingu: miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: w budowie

DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp. k. 373

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Vicino to sześciokondygnacyjny budynek, dla Państwa wygody wyposażony w cichobieżną windę dostępną z poziomu garażu podziemnego. W budynku znajdzie się 70 mieszkań zaprojektowanych z myślą o  komforcie, dających swobodę w aranżowaniu przestrzeni.  Mieszkania będą dostępne w metrażach od 33m2 do 69 m2, od kawalerek do czteropokojowych. Każde mieszkanie  posiada przestronny  balkon  lub duży ogródek. Dostępne będą komórki lokatorskie oraz rowerownia w każdej z dwóch bram budynku. W inwestycji znajdzie się również garaż podziemny z podgrzewanym wjazdem oraz naziemne miejsca parkingowe.

Wysokość pomieszczeń (cm): 260.00
Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji w budynku: 6
Parking: miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
Ogrzewanie: Miejskie

Lokalizacja

Vicino powstanie na Krzykach, przy ulicy Jesionowej 35-37 – ta lokalizacja jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących mieszkania z dala od miejskiego zgiełku, lecz pozwalającego w pełni korzystać z dobrodziejstw mieszkania blisko centrum. Jesionowa jest idealnie skomunikowana ze wszystkimi dzielnicami Wrocławia – trzy linie tramwajowe, sześć linii autobusowych zapewniają aktywne korzystanie z komunikacji miejskiej. Miłośników dwóch kółek ścieżki rowerowe zaprowadzą bezpiecznie w każdy zakątek Wrocławia. Doskonale rozwinięta infrastruktura w bliższej i dalszej okolicy zaspokoi wszelkie potrzeby mieszkańców: liczne sklepy, centra handlowe, przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe, banki, służba zdrowia z nowym kompleksem na ul. Borowskiej, usługi – większość z nich dostępna podczas spaceru. Aby aktywnie spędzić czas, mieszkańcy Vicino będą mieli do wyboru szeroki wachlarz możliwości – parki, ścieżki rowerowe, Aquapark, lodowisko przy ul. Kuronia, korty tenisowe, kluby fitness czy też ulokowaną dwie minuty od inwestycji ściankę wspinaczkową.

W okolicy

autobus, przedszkole, tramwaj, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, plac zabaw, centrum handlowe, poczta, żłobek, uczelnia, basen, siłownia, fitness, bankomat, bank, restauracja

Obecne w budynku

winda, ochrona budynku, miejsca parkingowe, teren zamknięty

Przynależy do nieruchomości

balkon, taras, komórka lokatorska, ogródek

Media

woda, siła, prąd, gaz, kanalizacja