Interesuje mnie

ŚRÓDMIEŚCIE odnowa - mieszkania - Mieszkania Wrocław

od 272 000,00 PLN od 7 627,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Numer oferty: 589
Liczba pokoi: od 2
Piętro: od 1 do 7
Powierzchnia całkowita: od 35,41 do 44,58 m2
Termin oddania: 30/09/2016

Liczba kondygnacji w budynku: 8
Typ budynku: budynek mieszkalny wielorodzinny

ATC Development Sp. z o.o. 352

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Oferujemy Państwu nowoczesne mieszkania w samym centrum Wrocławia, położone przy ulicy Prądzyńskiego 40 (boczna ulicy Kościuszki), wchodzące w skład realizowanej inwestycji "ŚRÓDMIEŚCIE Odnowa”. Łącznie znajdzie się w niej 560 lokali mieszkalnych. Inwestycja charakteryzuje się bardzo dogodną lokalizacją, co sprawia, że przyszli mieszkańcy - osoby młode, dynamiczne z pewnością będą mogły korzystać z oferty położonych niedaleko punktów usługowych. Inwestycja "ŚRÓDMIEŚCIE Odnowa" zaplanowana jest w IV etapach. I etap składający się ze 173 lokali jest już gotowy i oddany do użytkowania, a etap II i III znajduje się w budowie.

Liczba kondygnacji w budynku: 8

Lokalizacja

Spółka ATC Development na terenie średniowiecznego Przedmieścia Oławskiego realizuje inwestycję o nazwie "ŚRÓDMIEŚCIE Odnowa”, która usytuowana jest w kwartale ulic ograniczonym od wschodu ulicą Świstackiego i od zachodu ulicą Prądzyńskiego (prostopadłe do ulicy Kościuszki). Uzupełnia ona zabudowę śródmiejską Wrocławia.Obszar, na którym położona jest inwestycja, to ścisłe centrum miasta objęte programem rewitalizacji. Lokalizacja sprawia, że obiekt jest bardzo atrakcyjny zarówno jako inwestycja, jak i miejsce do zamieszkania dla osób przedsiębiorczych, aktywnych zawodowo i towarzysko oraz młodych rodzin z dziećmi. Wszyscy ci, którzy pracują w centrum miasta, na pewno docenią bliskość swojego miejsca pracy i infrastruktury społecznej, co pozwala oszczędzić czas i pieniądze na dojazdy. Niedaleko też stąd do centrów biznesu, kultury i rozrywki.

Sposób płatności

mBank udzielił kredytu na finansowanie tej inwestycji. Prawidłowy jej przebieg, zgodny z założeniami i harmonogramem prac, oraz właściwe wykorzystanie pieniędzy wpłacanych przez klientów nadzorowane są przez niezależnych inspektorów banku.