Interesuje mnie

ŚRÓDMIEŚCIE odnowa - lokale - Lokale komercyjne Wrocław

od 352 219,00 PLN od 6 000,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Lokal komercyjny
Numer oferty: 1
Liczba pomieszczeń: od
Powierzchnia całkowita: od 50,00 do 150,00 m2

ATC Development Sp. z o.o. 352

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych lokali usługowych znajdujących się w Centrum Wrocławia, zlokalizowanych przy bocznej ulicy Kościuszki – Prądzyńskiego 40. Lokale znajdują się w nowo realizowanej inwestycji „Śródmieście Odnowa”, która docelowo będzie posiadać 560 lokali mieszkalnych. Z uwagi na dogodną lokalizację - naszymi mieszkańcami będą osoby młode, dynamiczne, dobrze sytuowane, które chętnie skorzystają z pobliskich punktów usługowych. "Śródmieście Odnowa" będzie realizowane w IV etapach. Budowa I etapu, na który składają się 173 lokale, została zakończona, budynek jest już gotowy. Decydujące znaczenie dla architektury i formy obiektu miało w procesie projektowania jego otoczenie i lokalizacja w ścisłej zabudowie śródmiejskiej oraz związane z tą lokalizacją uwarunkowania historyczne. Głównym założeniem projektantów było stworzenie nowoczesnego budynku o wertykalnej kompozycji elewacji, wpisanego w optymalny sposób w obecny układ zabudowy a ponadto nawiązanie do architektury XIX-wiecznej zabudowy Przedmieścia Oławskiego z zachowaniem współczesnego charakteru budynku, który podkreślony został dodatkowo dzięki zastosowanym nowoczesnym materiałom do wykończenia elewacji, jak okładziny kamienne na fragmentach elewacji, pionowe przeszklenia klatek schodowych oraz dzięki licznym rozrzeźbieniom bryły poprzez zastosowanie wykuszy i balkonów, dodatkowo nadającym efekt wizualnej lekkości.

Lokalizacja

Realizowana przez Spółkę ATC Development nowa inwestycja o nazwie "Śródmieście Odnowa" zlokalizowana jest w obszarze średniowiecznego Przedmieścia Oławskiego. Stanowi ona uzupełnienie zabudowy śródmiejskiej miasta, zajmując kwartał ograniczony od wschodu ulicą Świstackiego i od zachodu ulicą Prądzyńskiego - prostopadłymi do ulicy Kościuszki.Położenie w ścisłym centrum Wrocławia, na terenie objętym programem rewitalizacji, czyni obiekt wysoce atrakcyjnym pod względem inwestycyjnym oraz - z uwagi na dostępność do centrów biznesu, kultury i rozrywki - dogodnym lokum do zamieszkania dla przedsiębiorczych, aktywnych zawodowo i towarzysko osób jak również młodych rodzin z dziećmi, pracujących w centrum miasta, dla których zdecydowanym atutem będzie bliskość do miejsca pracy i infrastruktury społecznej, a tym samym oszczędność czasu na długie dojazdy.

Sposób płatności

Inwestycja finansowana jest z kredytu, którego udzielił mBank S.A. Odpowiedni przebieg inwestycji a także wykorzystanie środków finansowych wpłacanych przez klientów zgodnie z założeniami i harmonogramem nadzorowany jest przez niezależnych inspektorów banku.

W okolicy

tramwaj