Interesuje mnie

sPlace Park - Mieszkania Warszawa

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 3 do 4
Piętro: do 6
Powierzchnia całkowita: od 93,88 do 123,02 m2

Liczba kondygnacji w budynku: 7
Rodzaj parkingu: miejsca postojowe podziemne
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: zakończona

Layetana Real Estate Polska Sp. z o.o. 1256

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

sPlace – to nowoczesny apartamentowiec łączący umiejętnie piękno prostej i wysmakowanej architektury z dostępem do udogodnień ułatwiających mieszkańcom codzienne życie.

Inwestycja skierowana jest do osób, które cenią sobie bliskość wielkomiejskiego życia, ale po powrocie do domu szukają ukojenia.

sPlace znajduje się w centralnej części nowego Żoliborza przy ulicy Rydygiera. W niedalekiej przyszłości będzie to jedno z najbardziej prestiżowych miejsc Warszawy, które łączy bliskość terenów zielonych ze swobodnym dostępem do centrum aglomeracji. W okolicy znajdują się centra handlowe, metro i inne środki komunikacji miejskiej. W planach jest również budowa stacji kolejki SKM, co usprawni komunikację z innymi dzielnicami miasta. To wszystko czyni sPlace niezwykle atrakcyjnym miejscem do zamieszkania.

Liczba kondygnacji w budynku: 7
Parking: miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja

Inwestycja mieści się w samym sercu nowego Żoliborza. Jest to wyjątkowa okolica za dnia tętniąca miejskim stylem życia, wieczorem nabierająca cichego i prywatnego charakteru. Świetne możliwości komunikacyjne i niedaleka odległość od ścisłego centrum Warszawy, sprawiają, że sPlace Park jest wyjątkowo atrakcyjnym miejscem do zamieszkania.

W okolicy

autobus, przedszkole, tramwaj, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, plac zabaw, centrum handlowe, bankomat, restauracja

Obecne w budynku

winda, teren zielony, patio

Przynależy do nieruchomości

balkon, taras

Media

woda, prąd, kanalizacja