Interesuje mnie

SMARDZOWSKA - Mieszkania Wrocław

od 348 867,20 PLN od 5 820,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 3 do 4
Piętro: do 3
Powierzchnia całkowita: od 59,84 do 80,65 m2
Termin oddania: 31/12/2019

Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: zakończona

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego DACH BUD Sp. z o.o. 144

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Nasza najnowsza inwestycja położona jest w południowej części Wrocławia przy ul. Smardzowskiej.  Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest bardzo dobra komunikacja  z centrum, szybki wyjazd z miasta oraz  liczne tereny zielone. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się punkty usługowe, handlowe, placówki oświatowe i medyczne. Najważniejszym jest fakt, iż cała inwestycja zbudowana jest z naturalnych materiałów ceramicznych.

Nowoczesna architektura budynków doskonale wpisuje się w zielone tereny Wojszyc. W ramach inwestycji przewidziano cztery trzypiętrowe budynki, w których będzie łącznie 287 funkcjonalnych mieszkań, od małych kawalerek po przestronne mieszkania czteropokojowe o zróżnicowanych powierzchniach od 30,89 mkw do 80,65 mkw. Do każdego z mieszkań przynależy  balkon, taras lub loggia w zależności od usytuowania.

Ponadto na inwestycji znajdować się będą cichobieżne windy obsługujące poziom -1 oraz  garaż podziemny z miejscami postojowymi, komórki lokatorskie, rowerownie. Dla najmłodszych przewidziano plac zabaw na terenie nieruchomości. Zagospodarowanie terenu wokół inwestycji umożliwi odpoczynek i relaks na świeżym powietrzu z dala od zgiełku miasta.  Idealne miejsce dla każdego, bez względu na wiek, zainteresowania czy styl życia.

Więcej szczegółów dot. inwestycji na http://www.dachbud.com.pl/smardzowska

Liczba budynków: 3

Sposób płatności

10/90

W okolicy

autobus, przedszkole, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, plac zabaw, postój taksówek, poczta, bankomat, teren rekreacyjny, ścieżki rowerowe, boisko sportowe, kościół, autostrada, obwodnica

Obecne w budynku

przystosowanie dla niepełnosprawnych, winda, plac zabaw, miejsca parkingowe, teren zielony

Przynależy do nieruchomości

balkon, taras, loggia