Interesuje mnie

Sky Tower - Mieszkania Wrocław

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 2 do 7
Piętro: od 11 do 48
Powierzchnia całkowita: od 51,00 do 223,00 m2
Termin oddania: 30/12/2012

Liczba kondygnacji w budynku: 51
Typ budynku: apartamentowiec (każdy lokal wyposażony w tzw. inteligentny system zarządzania apartamentem)
Rodzaj parkingu: miejsca postojowe podziemne
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: zakończona

Sky Tower 535

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Sky Tower został stworzony, by zachwycać i zapewniać mieszkańcom możliwie najwyższy komfort.

Jest pionierem, który odważnie wytycza nowy kierunek. Nowoczesny, doskonale wyposażony stał się symbolem nowego, dynamicznego Wrocławia - miasta, które odgrywa coraz większą rolę w Europie. Z okien jego apartamentów rozpościera się wspaniały widok na tętniącą życiem aglomerację.

Znakomite położenie sprawia, że dla wybranych stanie się domem, a dla wielu – punktem orientacyjnym i miejscem spotkań. Reprezentuje to, co najcenniejsze w mieszkańcach stolicy Dolnego Śląska: otwartość, energię i ambicję.

Jest miejscem, w którym biznes i handel łączą się z codziennym życiem na najwyższym poziomie.   Dla jego mieszkańców będzie nie tylko dobrym adresem i inwestycją, ale przede wszystkim wygodnym i komfortowym domem, do którego zawsze chce się wracać.   Takiej inwestycji w Polsce jeszcze nie było. 212 metrów oraz 50 pięter zapewnią kompleksowi Sky Tower tytuł najwyższego budynku mieszkalno-biurowego w Polsce.  

Luksusowe apartamenty, funkcjonalne biura, nowoczesna galeria handlowa i rozbudowane centrum usługowo-rekreacyjne. Wszystko to sprawia, że życie w Sky Tower nabierze nowego smaku, a określenie „miasto w mieście" zyska inny, nieznany dotąd wymiar.

Dzieło sztuki geniusza Salvadora Dali.

Sky Tower to nie tylko oryginalna i nowoczesna forma architektoniczna. Nasze aspiracje sięgają dalej - na mapie Wrocławia chcemy zaistnieć jako znane miejsce wystaw i imprez artystycznych.

Absolutną wyjątkowość Sky Tower podkreśla umieszczona przed wejściem do galerii rzeżba "Profil czasu" autorstwa jednego z największych artystów XX wieku, geniusza Salvadora Dali. Inspiracją rzeźby był słynny obraz "Trwałość pamięci" , który stał się symbolem surrealizmu.

Informacje o cenach w biurze sprzedaży.

Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji w budynku: 51
Parking: miejsca postojowe podziemne

W okolicy

autobus, przedszkole, tramwaj, apteka, sklep spożywczy, szkoła, przychodnia, plac zabaw, centrum handlowe, poczta, siłownia, fitness, bankomat, bank, bar, restauracja

Obecne w mieszkaniu

domofon