Interesuje mnie

Niestety to ogłoszenie jest już nieaktywne. Aktualne oferty znajdziesz za pomocą wyszukiwarki powyżej.

Silver Residence - Mieszkania Wrocław

od 239 588,00 PLN od 7 700,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 1 do 4
Piętro: od 1 do 7
Powierzchnia całkowita: od 26,92 do 97,48 m2
Termin oddania: 30/09/2019

Liczba kondygnacji w budynku: 8
Typ budynku: budynek wielorodzinny
Ogrzewanie: miejskie
Rodzaj parkingu: miejsce postojowe w cenie 35.000 zł
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: w budowie

Immobillo Group Sp. z o.o. 441

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Silver Residence to nowy punkt na mieszkaniowej mapie Wrocławia. W doskonałej lokalizacji, w ścisłym centrum miasta, tuż obok Placu Dominikańskiego i wrocławskiego Rynku, przy ulicy Haukego – Bosaka 18-20 powstaje nowoczesny budynek wielorodzinny. Przyszli mieszkańcy będą mieli do wyboru 96 funkcjonalnych i komfortowych, rozkładowych mieszkań 1, 2, 3 i 4 pokojowych, o powierzchniach od 27 do 98 m2. Każde z nich zostało dokładnie przemyślane i funkcjonalne zaprojektowane oraz wyposażone w duże, przestrzenne okna, zapewniające optymalne doświetlenie światłem naturalnym i komfortowe wyciszenie miejskiego gwaru.

Apartamentowiec na najwyższych kondygnacjach zaoferuje przestronne, intymne tarasy z bajecznym widokiem na Wrocław. Mieszkania na pierwszym piętrze zaskoczą klientów dużymi, przytulnymi, zielonymi tarasami przeznaczonymi do indywidualnego użytkowania, o powierzchni nawet 120 m2.

W inwestycji zaplanowanych zostało  115 miejsc parkingowych zlokalizowanych na poziomie 0 i -1. Dwie niezależne klatki wejściowe będą wyposażone w ciche i szybkie windy osobowe. W ofercie dostępnych będzie także kilka komórek lokatorskich.

 

W trosce o bezpieczeństwo deweloper zagwarantuje w cenie mieszkania najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe oraz videodomofony. Teren inwestycji zostanie objęty monitoringiem.

Mieszkania oddane zostaną w stanie deweloperskim, co umożliwi przyszłym lokatorom wykończenie ich zgodnie z własnymi potrzebami i preferencjami.

Inwestycja w całości przystosowana jest do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych ruchowo.

Oryginalny projekt architektoniczny przygotowała wrocławska pracownia PANDA Studio. Jego wyjątkowy charakter podkreśli piękna, prosta, elegancka elewacja budynku z nietuzinkowymi, oszczędnymi detalami i subtelną kolorystyką. Budynek swoim kształtem, podziałami fasady, wielkością okien nawiązuje do istniejącej w tej okolicy, śródmiejskiej linii zabudowy, dostosowując ją jednak do współczesnych trendów i zaspakajając potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Miejsce postojowe – 35 000zł.

Termin zakończenia inwestycji – III Q 2019

Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji w budynku: 8
Parking: miejsce postojowe w cenie 35.000 zł
Ogrzewanie: miejskie

W okolicy

autobus, przedszkole, tramwaj, sklep spożywczy, park, szkoła, PKP, centrum handlowe, basen, siłownia, restauracja, kino, teatr

Obecne w budynku

przystosowanie dla niepełnosprawnych, winda, monitoring

Przynależy do nieruchomości

balkon, taras, loggia