Interesuje mnie

Riviera Park - Mieszkania Warszawa

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 1 do 4
Piętro: od 1 do 4
Powierzchnia całkowita: od 33,87 do 77,68 m2

Liczba kondygnacji w budynku: 5
Rodzaj parkingu: miejsca postojowe podziemne
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: w budowie

Marvipol Development S.A. 853

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Riviera Park – odkryj swoją riwierę

Projekt zakłada nowoczesną, apartamentową zabudowę o wysokości od 3 do 5 kondygnacji. Elegancka elewacja budynków i nowoczesne przeszklenia tarasów i balkonów z pewnością przypadną do gustu przyszłym mieszkańcom Riviera Park. Dostęp na teren osiedla będzie zamknięty ogrodzeniem, osiedle będzie monitorowane i wyłączone z ruchu kołowego, zapewniając bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom.

W pierwszym etapie Riviera Park powstanie 5 budynków. Docelowo w całej inwestycji zaprojektowano około 900 mieszkań o najbardziej popularnych rozkładach i powierzchniach (od 25 do 89m²).

Osiedle posiadać będzie największą na Białołęce strefę rekreacyjną: zielone tereny, ścieżki spacerowe, boisko wielofunkcyjne, kort tenisowy oraz strefę zabaw dla dzieci. A to wszystko w sąsiedztwie wody (Kanał Żerański zwany dawniej Królewskim) i drzew.

Dla entuzjastów aktywności na świeżym powietrzu…

Zaplanowaliśmy teren rekreacyjny sąsiadujący z osiedlem i przyległym laskiem, sięgającym brzegów Kanału Królewskiego: kort tenisowy, siłownię na świeżym powietrzu, place zabaw dla dzieci oraz altanę do organizacji spotkań z przyjaciółmi. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji największą w tej części miasta prywatną strefę rekreacji i wypoczynku – lasek z ławeczkami do odpoczynku i relaksu, pomosty nad wodą, a przede wszystkim bezpośrednie sąsiedztwo wody – Kanału Królewskiego.

Tereny zielone znajdujące się w pobliżu inwestycji kusić będą miłośników spacerów oraz entuzjastów porannego joggingu. Wielbicieli sportu ucieszą również położone niedaleko fitness cluby, basen, klub tenisowy, czy wielofunkcyjny kompleks „Orlik”, gdzie znajdziemy boisko do koszykówki, siatkówki i boisko o trawiastej powierzchni do piłki nożnej.

Kochasz wodę? To miejsce jest dla Ciebie!

Niewątpliwym atutem osiedla jest sąsiedztwo Kanału Żerańskiego, dawniej zwanego Królewskim. Akwen jest ceniony przez osoby uprawiające sporty wodne i entuzjastów aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Kanał Żerański prowadzi do Zalewu Zegrzyńskiego, obfitującego w porty, przystanie i kąpieliska. Jest to popularne wśród warszawiaków miejsce letniego wypoczynku nad wodą – gdzie można plażować, korzystać z kąpieli czy wypożyczyć sprzęt wodny – kajaki, żaglówki, skutery czy narty wodne. Wśród windsurferów popularny jest Port Jachtowy Nieporęt czy Pilawka. Warte odwiedzenia są także kąpieliska w Ryni oraz Zegrzu Południowym kuszące ofertą kursów motorowodnych oraz żeglarstwa jachtowego.

Liczba kondygnacji w budynku: 5
Parking: miejsca postojowe podziemne

W okolicy

autobus, przedszkole, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, plac zabaw, poczta, basen, siłownia, fitness, bankomat, restauracja

Obecne w budynku

monitoring, miejsca parkingowe, teren zielony, patio

Przynależy do nieruchomości

balkon, taras

Media

woda, siła, prąd, gaz, kanalizacja