Interesuje mnie

Rędzińska - Mieszkania Wrocław

od 238 140,00 PLN od 5 300,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 2 do 3
Piętro: do 2
Powierzchnia całkowita: od 44,10 do 57,70 m2

Liczba kondygnacji w budynku: 3
Typ budynku: budynek mieszkalny wielorodzinny

GRUPA CTE 356

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

 

Osiedle Rędzińska jest położone w zachodniej części Wrocławia, czyli na osiedlu Maślice, które wchodzą w skład dzielnicy Fabryczna. Maślice oferują wyjątkowy klimat zarówno dzięki swojej historycznej zabudowie (osadnictwo rozwija się tu już od XII wieku) jak również dużej bioróżnorodności. Spotkanie z bobrem w okolicy Ślęzoujścia nie należy do rzadkości a weekendowe spacery wśród okolicznej zieleni, której w okolicy nie brakuje każdej rodzinie pozwolą cieszyć się wspólnymi chwilami.

Kupując mieszkanie przy Rędzińskiej poczujesz się jak we własnym domu! Zaprojektowaliśmy niski, 2-piętrowy budynek a w nim mieszkania z duuuużymi ogrodami a także przestronnymi balkonami i kameralnymi loggiami. 4 wyjątkowe penthousy z imponującymi tarasami spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoich dzieci, z terenu posesji całkowicie wyeliminowaliśmy ruch samochodowy. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w drzwi antywłamaniowe a teren wokół budynku będzie monitorowany przez system kamer.

W budynku znajdują się mieszkania 2-, 3-, 4-pokojowe o metrażach od 38 do 91 m kw. Każde mieszkanie posiada ogród, balkon, loggię lub taras. Komórki lokatorskie są dostępne na każdej kondygnacji

Liczba kondygnacji w budynku: 3

W okolicy

teren rekreacyjny

Obecne w budynku

monitoring